Informacje12 stycznia 2015, 18:00,

Decoupage sospeso - warsztaty artystyczne w KDK Konstancin

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na warsztaty artystyczne Decoupage sospeso, które odbędą się 12 stycznia 2014 roku o godz. 18.00 Miejsce: KDK, ul. Mostowa 14, Hugonówka. Udział w warsztatach: 20 zł. Zapisy pod adresem: kstrzelecka@konstancinskidomkultury.pl

Decoupage sospeso - warsztaty artystyczne w KDK Konstancin

Sospeso to mało znana technika decoupage’u 3D. Elementy dekoracji nakleja się osobno na termowrażliwą folię, która pod wpływem ciepła pozwala się formować. Przygotowane w ten sposób części łączy się w przestrzenną dekorację, którą można umieścić na pudełku, ramce lub bombce. Można także wykorzystać sospeso jako biżuterię, np. broszkę lub zawieszkę do naszyjnika.

Przeczytaj też: Muzyczny Hyde Park w Józefosławiu

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=10830
Informacje22 stycznia 2015, 14:31,

Zimowy zawrót głowy - kulturalna zima w mieście Konstancin-Jeziorna

Zajęcia dla dzieci z terenu gminy Konstancin-Jeziorna pozostających podczas ferii zimowych w domach. Program realizowany jest przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów, obejmuje warsztaty edukacyjne, plastyczne, muzyczne, pokazy filmowe oraz wycieczki autokarowe. Uczyć bawiąc oraz bawić ucząc – tym mottem zapraszamy serdecznie do wspólnej zabawy. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zgłaszanie chęci udziału do 12 stycznia. tel. 22 519 134 179, 22 484 20 20 Udział w zajęciach – z wyjątkiem wycieczek – bezpłatny. 19 – 30.01.2015, godz. 10.00 – 14.00 KDK, ul. Sobieskiego. Program Kulturalnej Zimy w Mieście.

Zimowy zawrót głowy - kulturalna zima w mieście Konstancin-Jeziorna

Redakcja, 16 lipca 2019