Informacje19 czerwca 2017, 15:00,

Debata społeczna poświęcona bezpieczeństwu w Prażmowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy mieszkańców gminy Prażmów na otwartą debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu, która odbędzie się w dniu 19 czerwca 2017 roku o godzinie 17.00 w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Prażmów. Zapraszamy do udziału w debacie.

DEBATA SPOŁECZNA POŚWIĘCONA BEZPIECZEŃSTWU W PRAŻMOWIE

Debata o bezpieczeństwie organizowana jest w związku z realizacją rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016-2017. Głównym celem programu jest wspieranie działań na rzecz bezpieczeństwa społeczności lokalnych. Program ma charakter interdyscyplinarny i polega między innymi na koordynacji działań Policji, administracji rządowej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Debaty mają na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społecznych w zakresie poprawy bezpieczeństwa.Pozwalają także na wymianę informacji z mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania.

Zapraszamy mieszkańców gminy Prażmów na debatę społeczną w ramach cyklu "Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ". Spotkanie odbędzie się w dniu 19 czerwca br., o godzinie 17.00 w Sali Konferencyjnej UG Prażmów.

Tematem spotkania będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja "Moja Komenda" oraz bezpieczeństwo osób starszych, czyli Jak nie dać się oszukać "na policjanta”.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w debacie.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 czerwca 2017, 16:00,

Seksualność Kobiet - Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

19 czerwca 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie w ramach Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych nt.: Seksualność Kobiet. Będzie to spotkanie o tym, że każda z nas może być kobieca w każdym wieku. O tym, co ważne dla nas kobiet w życiu i alkowie aby czuć się sensualną. O tym co nurtuje kobiety w związkach. O tym czym jest seksualność kobiety. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

SEKSUALNOŚĆ KOBIET - STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH

Jak to zrobimy?
Będziemy wspólnie dyskutować, rozmawiać na ważne dla nas tematy w atmosferze wzajemnego szacunku, zrozumienia i powagi ale również spojrzymy na siebie z przymrużeniem oka, humorem, lekkością i nieopisaną radością pozwalającą cieszyć się swoją kobiecością. Po tym spotkaniu poczujesz, że masz w sobie moc sensualnej kobiety i dostrzeżesz jak wiele dzięki temu możesz zmienić wokół siebie. Nauczysz się rozumieć swoje ciało, jego potrzeby. Odkryjesz, jak stać się sensualną kobietą.

Jak się przygotować?
Przyjdź. Bądź. Pozwól sobie na odrobinę czasu poświęconego właśnie Tobie.

Spotkanie poprowadzą:
Agata Cedrowska - Psycholożka. Absolwentka studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczona w prowadzeniu poradnictwa seksuologicznego dla par i osób indywidualnych poszukujących zadowolenia z siebie i swojego życia. Bliskie jej są metody pracy oparte na ciepłej i pełnej akceptacji relacji
Alicja Stankiewicz - Psycholożka, trenerka, coach kobiet na zakręcie, którym pomaga odnaleźć własną drogę w życiu a także odpowiedzieć na pytanie – zostać czy odejść?

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie