Informacje14 października 2015, 18:30,

Debata parlamentarna w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wybory do Sejmu i Senatu odbędą się już za kilka tygodni. W związku z tym Przegląd Piaseczyński oraz Młodzieżowa Rada Gminy postanowili zorganizować debatę kandydatów do sejmu w naszym okręgu wyborczym. W debacie będą mogły wziąć udział wszystkie komitety wyborcze, które zarejestrowały swoje listy w całym kraju. Ich przedstawiciele będą mieli szansę przedstawić swoje poglądy na najważniejsze sprawy w skali kraju, ale także powiatu piaseczyńskiego. Kandydaci będą odpowiadali na trudne pytania.

Debata parlamentarna w Piasecznie

Relacja z debaty ukaże się na łamach Przeglądu Piaseczyńskiego, co ułatwi, mamy nadzieję, naszym czytelnikom dokonanie najlepszego wyboru. Debata będzie szansą dla komitetów, ale także sprawdzianem, na ile są one zainteresowane wyborcami z naszego okręgu i na ile ich przedstawiciele znają problemy mieszkańców. W czasie debaty poruszymy kwestie dotyczące czterech obszarów tematycznych, będą to: polityka krajowa, gospodarcza, społeczna i zagraniczna. Chcemy, żeby nasza debata była głosem społeczeństwa naszego powiatu.

Dlatego oczekujemy od Was pytań, które moglibyśmy zadać kandydatom. Prosimy przysyłać je na adres redakcja@przeglądpiaseczyński.pl lub mrg.piaseczno@gmail.com Z pewnością nie uda nam się zadać wszystkich pytań, które od Was dostaniemy, ale postaramy się wybrać te najciekawsze. Debata będzie otwarta dla publiczności (choć liczba miejsc na sali będzie ograniczona). Już dziś zapraszamy 14 października 2015 r., godz. 18.30, sala konferencyjna Urzędu Gminy w Piasecznie.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=25&t=11173&start=15
Informacje3 października 2015, 19:00,

Święto Latawca w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

3 października 2015 roku o godz. 19.00 zapraszamy na Święto Latawca. Miejsce: Łąki Oborskie (obok targu). Wstęp wolny. Zawody o Puchar Burmistrza gminy Konstancin - Jeziorna oraz Dyrektora Mazowieckiej Organizacji LOK. Zapraszamy na Święto Latawca.

Święto Latawca w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
a czemu zaproszenie jest na godz 19 a na plakacie początek Święta jest od 10-tej ?
Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=882

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie