Informacje16 listopada 2008, 00:00,

Debata Obywatelska MASZ G£OS, MASZ WYBÓR Piaseczno

Informujemy, że w środę 26 listopada 2008 roku o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, odbędzie się jesienna DEBATA OBYWATELSKA MASZ G£OS, MASZ WYBÓR W PIASECZNIE. Organizatorzy debaty, czekają do 19 listopada 2008 roku, na Wasze głosy dotyczące problemów jakimi, Waszym zdaniem, powinny zająć się obecnie władze Gminy Piaseczno oraz jakich konkretnie działań oczekujecie od Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Wszelkie uwagi i propozycje należy przesyłać na adres mailowy: info@pgo.org.plMasz Głos, Masz Wybór w Piasecznie!

Akcja Masz Głos, Masz Wybór Gmina Piaseczno

Celem akcji Masz Głos, Masz Wybór jest zwiększenie zainteresowania obywateli sprawami gminy, m.in. poprzez informowanie ich o działaniach władz lokalnych, umożliwienie dialogu mieszkańców z samorządowcami oraz wzmocnienie - zarówno u wyborców, jak i wybranych - poczucia współodpowiedzialności za gminę Piaseczno. Więcej informacji można przeczytać na stronie internetowej: www.maszglos.pgo.org.pl26 listopada 2008 roku serdecznie zapraszamy na debatę obywatelską, wszystkich mieszkańców Piaseczna zainteresowanych sprawami naszego miasta i gminy Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje17 listopada 2008, 00:00,

26 listopada Mistrzostwa Przedszkolaków Gminy Piaseczno

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno informuje, że 26 listopada 2008 roku odbędą się II Mistrzostwa Przedszkolaków Gminy Piaseczno w Wieloboju Sportowym. Miejsce zawodów: hala sportowo-widowiskowa w GOSiR Piaseczno, przy ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Patronat honorowy objęła Przewodnicząca Rady Miejskiej w Piasecznie p. Dorota Wysocka-Jońska. Patroni medialni: Tygodnik Kurier Południowy oraz Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego www.powiat-piaseczynski.info

Mistrzostwa Przedszkolaków Gminy Piaseczno w Wieloboju Sportowym

Mistrzostwa Przedszkolaków Gminy Piaseczno w Wieloboju Sportowym mają na celu wspomaganie rozwoju fizycznego dzieci poprzez udział w rywalizacji sportowej, rozwijanie umiejętności współpracy z rówieśnikami, oraz czerpanie radości ze wspólnej zabawy. Więcej informacji na temat zawodów, można przeczytać w regulaminie: Mistrzostwa Przedszkolaków (*.doc). Zainteresowane przedszkola powinny zgłosić swój udział najpóźniej 20 listopada 2008 roku do p. Katarzyna Kondraciuk, tel: 660 057 999, fax: 0-22 716 66 00, 716 66 01 wew 37 e-mail: inf@gosir-piaseczno.pl

Mistrzostwa Przedszkolaków Gminy Piaseczno program zawodów:
10:00 Zbiórka uczestników na hali sportowej.
10:15 Uroczyste rozpoczęcie mistrzostw.
10:45 I etap rywalizacji.
12:00 Konkurs dla widowni towarzyszącej na najlepszy okrzyk dopingujący.
12:15 II etap rywalizacji.
13:30 Przerwa i poczęstunek dla uczestników.
13:45 Zakończenie zawodów i wręczanie nagród.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno