Informacje10 grudnia 2014, 17:00,

Debata o bezpieczeństwie w Konstancinie-Jeziornie

Policja w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na debatę poświęconą bezpieczeństwu, która odbędzie się w środę 10 grudnia 2014 roku, w sali konferencyjnej przy ul. Świetlicowej 1. Zachęcamy do udziału w spotkaniu. Debata organizowana jest w ramach programu Razem bezpieczniej. Jej uczestnicy dowiedzą się m.in. co robi policja i samorząd, aby zapewnić bezpieczeństwo w gminie Konstancin-Jeziorna. Spotkanie będzie też doskonałą okazją do wymiany informacji między stróżami prawa a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach i wypracowanie wspólnych metod ich eliminowania. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w sali konferencyjnej konstancińskiego magistratu przy ul. Świetlicowej 1. Zachęcamy do aktywnego udziału w dyskusji.

Debata o bezpieczeństwie w Konstancinie-Jeziornie

Program debaty społecznej:
17.00 Rozpoczęcie debaty:
- powitanie uczestników
- prezentacja multimedialna
- dyskusja na temat bezpieczeństwa na terenie miasta i gminy Konstancin-Jeziorna
- wnioski
19.00 Przewidywany czas zakończenia debaty.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=10&t=8519
Informacje11 grudnia 2014, 17:00,

III Spotkanie Firm Lokalnych i Firm Rodzinnych w Piasecznie

Zapraszamy na III spotkanie firm lokalnych i rodzinnych w Piasecznie, które odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno w czwartek, 11 grudnia 2014 roku o godzinie 17:00. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc uprzejma prośba o potwierdzenie obecności mailem na adres ebk@ebk.pl lub telefonicznie 501 128 860.

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=10395