Informacje30 października 2018, 20:00,

Debata kandydatów na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria - Strzyżewski vs. Zieliński

30 października 2018 roku o godz. 21:00 na społecznościowych kanałach: Facebook i YouTube Gazety Lokalnej Stacja Południe, będzie dostępna debata kandydatów na stanowisko Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria. W debacie weźmie udział Arkadiusz Strzyżewski oraz Dariusz Zieliński. Organizatorem wydarzenia jest gazeta: Stacja Południe.

DEBATA KANDYDATÓW NA STANOWISKO BURMISTRZA MIASTA I GMINY GÓRA KALWARIA

Organizatorzy czekają na Państwa pytania do kandydatów - przewidzieli, że dwa najciekawsze zostaną zadane kandydatom podczas debaty. Proszę o zamieszczanie pytań w komentarzach pod postem facebook.com/gazetastacjapoludnie.

Informacje31 października 2018, 16:00,

Wystawa grafiki Wiesława Szamockiego Galeria Okno Piaseczno

31 października 2018 roku odbędzie się otwarcie Galerii Okno i wystawa prac Wiesława Szamockiego, artysty grafika. Swoją twórczość prezentował na wielu wystawach w Polsce i zagranicą. Nagradzany m.in. Grand Prix III Ogólnopolskiego Konkursu Graficznego im.J.Gielniaka, Grand Prix III Quadriennale Drzeworytu i Linorytu Polskiego, Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki im.Aleksandra Raka, wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursie Plakatu w Lahti oraz liczne nagrody w KOnkursie na Grafikę Warszawską. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2015 roku. Jest Prezesem Fundacji Bonum et Sapientia, która zajmuje się edukacją kulturalną, prowadzi warsztaty interdyscyplinarne i jest pomysłodawca wielu projektów, również koncepcji Galerii OKNO.

WYSTAWA GRAFIKI WIESŁAWA SZAMOCKIEGO GALERIA OKNO PIASECZNO