Informacje29 października 2018, 17:30,

Debata II tura wyborów na burmistrza Piaseczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


29 października 2018 roku o godz. 18:30 odbędzie się debata kandydatów na stanowisko Burmistrza Piaseczna, w związku z II tura wyborów samorządowych.

DEBATA II TURA WYBORÓW NA BURMISTRZA PIASECZNA

Organizatorem debaty jest lokalna gazeta Przegląd Piaseczyński oraz Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno. W debacie weźmie udział dwóch kandydatów na burmistrza, którzy zdobyli największa liczbę głosów tj.: Daniel Putkiewicz oraz Wojciech Ołdakowski. Miejsce: sala konferencyjna w Urzędzie Miasta i Gminy Piaseczno przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie.

4 listopada w drugiej turze wyborów na burmistrza Piaseczna zadecydujecie kto przez najbliższe 5 lat będzie zarządzał miejscem, w którym żyjecie. Poznajcie kandydatów, którzy będą walczyli o Wasze głosy.

Planowana jest transmisja online na żywo na łamach YouTube.

Link do wydarzenia na fb: www.facebook.com/events/1925825244122631/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 października 2018, 13:00,

Kolory Miasta Teatr Kultureska - Bajkowa Niedziela w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 października 2018 roku o godz. 14.00 odbędzie się spotkanie w ramach Bajkowej Niedzieli w Piasecznie, podczas której wystąpi Teatr Kultureska swoim spektaklem "Kolory miasta". Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Impreza dla dzieci od 3 roku życia. Bilety w cenie 10 zł. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy.

KOLORY MIASTA TEATR KULTURESKA - BAJKOWA NIEDZIELA W PIASECZNIE

"Kolory Miasta” to spektakl ekologiczny dla dzieci, pełen magii i dobrego humoru. Poprzez dobrą zabawę uczy, jak ważna w życiu człowieka jest przyroda. Kształtuje wśród najmłodszych pełną szacunku postawę wobec natury. Zaznajamia dzieci z pojęciem niskiej emisji, smogu i jego szkodliwości. Bohaterowie bajki przywrócą czystość i barwy miastu, przypominając dzieciom do jakich kolorów pojemników wyrzucamy konkretne śmieci. Dzieci będą miały okazję powtórzyć zasady segregacji odpadów, a także samodzielnie podzielić je na scenie. Poznają pojęcie recyklingu, a także odpady, które można poddać temu procesowi. Poprzez ten wyjątkowy interaktywny spektakl, w którym uczestniczyć będzie każde dziecko poprzez emocje, a także animacje i piosenki, nauczą się jak możemy „odczarować” nasze polskie miasta, by stały się ekologiczne i kolorowe.
Bilety na wydarzenie do nabycia :
-  kulturalni.pl (w zakładce KUP BILET)
-  w kasie Centrum Kultury (Przystanek Kultura, ul.Piłsudskiego 9)
-  w kasie biletowej (Dom Kultury, ul. Kościuszki 49 – czynna na godzinę przed imprezą ).
Kontakt: katarzyna.resiak@kulturalni.pl , tel. 519 388 690

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie