Informacje6 maja 2018, 09:00,

Dbaj o środowisko z Ekoludkiem - warsztaty dla najmłodszych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Każdy może się troszczyć o naturę, niezależnie od wieku. A jak to robić prawidłowo? Będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy w niedzielę 6 maja odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno i wezmą udział w warsztatach w ramach kampanii edukacyjnej "Ekoodpowiedzialni". Podczas zabaw i gier najmłodsi dowiedzą się, jak na co dzień dbać o środowisko. Na uczestników czekają również bezpłatne sadzonki. Wstęp wolny.

DBAJ O ŚRODOWISKO Z EKOLUDKIEM - WARSZTATY DLA NAJMŁODSZYCH

Troska o środowisko może mieć różne formy, ale warto zacząć od prostych codziennych czynności, takich jak segregowanie domowych odpadów, dokładne dokręcanie kranu czy wyłączanie urządzeń elektronicznych, gdy z nich nie korzystamy. Tych nawyków warto uczyć się od najmłodszych lat.

Dlatego jak co roku Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zaprasza dzieci i ich rodziców do udziału w warsztatach w ramach kampanii Ekoodpowiedzialni. Najmłodsi będą poznawać zasady odpowiedzialnych zachowań w trakcie zabaw oraz rozwiązywania łamigłówek i krzyżówek. Dzieci będą mogły także zagrać w grę XXL pt. „Uratuj ziemię”. Z kolei podczas warsztatów plastycznych ozdobią postać Ekoludka, który stanie się przewodnikiem po zasadach ekologicznego stylu życia oraz udekorują papierową torbę na zakupy.Każda rodzina, biorąca udział w warsztatach, otrzyma sadzonkę, którą będzie mogła uprawiać na balkonie lub w przydomowym ogródku.

- Spotkanie Ekoodpowiedzialni odbędzie się w naszym centrum handlowym już po raz piąty.Będziemy wspólnie przekonywać, że każdy, nawet najmłodszy, może troszczyć się o środowisko. Symbolem tej troski będzie rozdawana sadzonka, o której wzrost będzie trzeba osobiście zadbać – mówi Kamila Węcłaś, menedżer Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

Warsztaty Ekoodpowiedzialni odbędą się 6 maja 2018 roku w Centrum Handlowym Auchan Piasecznoprzy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. Zajęcia trwają od godziny 11.00 do godziny 17.00. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a materiały będą dostępne na miejscu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje3 maja 2018, 07:00,

Uroczystości religijno-patriotyczne w Leśnej Polanie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

30 kwietnia oraz 1-3 maja 2018 roku Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na uroczystości religijno-patriotyczne do Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Leśnej Polanie, al. Prymasa Tysiąclecia 3.

UROCZYSTOŚCI RELIGIJNO-PATRIOTYCZNE W LEŚNEJ POLANIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie