Informacje2 października 2013, 00:00,

Darmowy zabieg fotodepilacji w DepilConcept

Darmowy zabieg Fotodepilacji wybranej partii ciała! Tylko w PA¬DZIERNIKU gabinet DepilConcept w Piasecznie zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego na pierwszy, darmowy zabieg Fotodepilacji laserem IPL wybranej partii ciała. Więcej na temat zabiegu trwałej depilacji metoda lasera IPL, można przeczytać na stronie internetowej: www.depilconcept.pl/porady Aby skorzystać z powyższej oferty kliknij na link: www.depilconcept.pl/formularz-powiat i zarejestruj się.

DARMOWY ZABIEG FOTODEPILACJI W DEPILCONCEPT
Tematy:

Informacje2 października 2013, 00:00,

Przystanek Zalesie nr 53 Gazeta Zalesia Górnego

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie Bezpłatna Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-53.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.
autor/źródło: Andrzej Szczygielski