Informacje2 października 2013, 00:00,

Darmowe sesje fotograficzne w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria zaprasza na darmowe sesje fotograficzne. 12 października 2013 roku to dzień dla osób chcących sprawdzić się w modelingu jak i dla fotografów chętnych na przygodę w studio fotograficznym! Tego dnia studio fotograficzne i pracownia graficzna Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii będzie otwarta dla wszystkich. Każdy będzie mógł zobaczyć jak wygląda prawdziwa sesja fotograficzna. Zapraszamy od godziny 12.00 do 18.00. Zapisy i informacje pod adresem: p.tabor@kulturagk.pl Ilość miejsc jest ograniczona!

DARMOWE SESJE FOTOGRAFICZNE W GÓRZE KALWARII

Modelom i modelkom w przygotowaniach pomoże profesjonalna wizażystka, absolwentka ASP w Warszawie - Mika Tomaszewska (www.mika.iportfolio.pl). Fotografów będzie wspierał natomiast absolwent Europejskiej Akademii Fotografii i obecny instruktor zajęć w Ośrodku Kultury - Paweł Tabor (www.marko-video.pl/photo). W imieniu organizatorów, zapraszamy zainteresowane osoby na darmowe sesje fotograficzne w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje29 września 2013, 00:00,

Jesienne Dzierganie w Bibliotece w £azach

Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli zaprasza na DZIERGANIE w filii biblioteki w £azach, które odbędzie się 1 października 2013 roku o godz. 17:30. Organizatorzy zapraszają osoby początkujące, jak i doświadczone dziewiarki, miłośniczki robótek ręcznych w każdym wieku. Celem comiesięcznych spotkań, jest poszukiwanie inspiracji i nowych wzorów, wymiana doświadczeń, a przede wszystkim wspólne dzierganie. Prosimy o zabranie swoich drutów, kolorowych motków oraz zaczętych robótek. Zapraszamy!

JESIENNE DZIERGANIE W BIBLIOTECE W £AZACH
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola