Informacje10 marca 2016, 19:00,

Darek Gadowski i Jacek Stramik - stand-up powraca do 8 Ball Clubu

10 marca 2016 roku o godzinie 19:00 stand-up powraca do 8 Ball Clubu. Tym razem na scenie dwóch zdolnych komików: Jacek Stramik i Darek Gadowski! Miejsce: 8 Ball Club Jana Pawła II 10, Piaseczno. Wydarzenie https://www.facebook.com/events/760020840799513/

DAREK GADOWSKI I JACEK STRAMIK - STAND-UP POWRACA DO 8 BALL CLUBU

Zaczynali trzy lata temu na gdańskich otwartych mikrofonach organizowanych przez Kacpra Rucińskiego i Abelarda Gizę. Od tego czasu wiele się zmieniło. Teraz rozbijają się po Polsce z wyżej wymienionymi. Występowali w "Tylko Dla Dorosłych" i u Kuby Wojewódzkiego. Oswajają trudne tematy mówiąc o nich w sposób zabawny.

Dariusz Gadowski - Człowiek o wielu zainteresowaniach i nikłej wytrwałości. Obserwator ludzi i życia. Wie co i jak trzeba zrobić, ale uwielbia robić inaczej tylko po to, żeby sprawdzić co ciekawego się wydarzy. Krytyk tradycji i obyczajów. Unika ludzi bez poczucia humoru. Współzałożyciel Stand-up Koszalin.

Jacek Stramik – nie uznaje tematów tabu, żartuje dosłownie ze wszystkiego, w tym z siebie. Cechuje go silna dbałość o językową stronę występów. Nie stroni od angażowania publiczności w działania sceniczne, co udaje mu się dzięki charakterystycznej osobowości i nieco ekscentrycznemu podejściu do życia i ludzi.

Informacje15 kwietnia 2016, 20:00,

Kabaret KOŃ POLSKI w Piasecznie

15 kwietnia 2016 roku o godz. 20.00 odbędzie się występ kabaretu KOŃ POLSKI, ze swoim nowym programem Stajnia dla Konesera. Miejsce: Sala Domu Kultury ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Kabaret zaprezentuje swój najnowszy program Stajnia dla Konesera. Będzie śmiesznie, będzie politycznie, będzie satyrycznie. Publiczność będzie miała okazję zobaczyć nowe skecze komentujące aktualne wydarzenia. Nie zabraknie najnowszych wydarzeń w domu znanej kabaretowej pary Mariana i Heli. Wystąpią Leszek Malinowski, Waldemar Sierański i Maria Borzyszkowska. Bilety w cenie 30 PLN w sprzedaży od 1 kwietnia (pierwszy dzień sprzedaży – tylko kasa Domu Kultury, Kościuszki 49 od godz. 17.00).

KABARET KOŃ POLSKI W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Koń Polski powstał w 1985 r w środowisku akademickim Wyższej Szkoły Inżynierskiej (obecnie Politechnika) w Koszalinie z inicjatywy Leszka Malinowskiego – autora większości tekstów i szefa zespołu. Kabaret uprawia satyrę obyczajową i polityczną podaną w oryginalnej formie i stylu. W ciągu kilkunastu lat działalności przez kabaret przewinęło się kilkadziesiąt osób, wśród których szczególnie zapisali się Małgorzata Franek, Celina Monikowska Martini, Piotr Kryszan, Jan Martini, Roman Franczak, Mieczysław Giedrojć. W tym czasie powstało kilkadziesiąt skeczy i piosenek ,takich jak : Marian i Hela, Wybory, Ufok, No i co,„Jak się cieszę, że cię widze, Zrzekanie się nagród, Sąd nad Jerzym Badziewiakiem ,Lekcje języka, Stasiek Górecki -kickbokserzy, Komórkowcy,Manewry NATO, piosenki - Miasteczka , Witaj Europo, Majkel, Country po polsku, Podmoskiewska Wieczerza. www.kabaretkonpolski.pl

Aktualnie zespół Koń Polski występuje w składzie:
Leszek Malinowski - autor, reżyser, szef, Badziewiak, Stasiek Górecki, Hela żona Mariana.
Waldemar Sierański - współpraca autorska, Marian,Szeregowy Maślanka, Majkel.
Maria Borzyszkowska -dziennikarka, urzędniczka stanu cywilnego, wokalistka.