Informacje11 września 2007, 00:00,

Dance Dance Revolution w Konstancinie - zaproszenie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W każdy poniedziałek, o godzinie 18:00 w Konstancińskim Domu Kultury w Mirkowie będą odbywały się spotkania DDR'owe. DDR to skrót od Dance Dance Revolution. Informacja o spotkaniach Dance Dance Revolution w Konstancinie pochodzi z serwisu Grono.net Konstancin i została napisana przez Bartłomieja Wiśniewskiego (nick: Quatezcoatl). Serdecznie zapraszamy do KDK w Mirkowie.

Dance Dance Revolution

Dance Dance Revolution to seria gier muzycznych stworzona przez japońską firmę Konami. Polega na stawianiu stóp na wyznaczonych panelach kwadratowej maty lub platformy, w rytm odtwarzanego utworu i w kolejności wyświetlonej na ekranie. Im więcej poprawnych skoków na strzałki, tym większy będzie wynik, który można zapisać w High Score. Kiedy już wciągniemy się w manię skakania, nic nie będzie w stanie nas z niej wyciągnąć. Osoby zainteresowane spróbowaniem swoich sił w Dance Dance Revolution DDR zapraszamy w każdy poniedziałek, o godzinie 18:00 do KDK w Mirkowie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin

Napisz komentarz

Informacje12 września 2007, 00:00,

Klub Pędziwiatr organizuje wycieczkę śladami WKD


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr Piaseczno organizuje kolejną wycieczkę klubową. Tym razem celem wycieczki jest wycieczka śladami WKD, ale i nie tylko... Na początek wycieczka pojedzie pociągiem WKD do Grodziska Mazowieckiego, gdzie następnie już rowerami pojedzie trasą: Kaleń, żelechów, Ojrzanów, Tarczyn. Z Tarczyna powrót do Piaseczna. Planowana trasa wycieczki rowerowej nie powinna przekroczyć 45 km.

Klub Turystyki Rowerowej Pędziwiatr - logo

W planach niedzielnej wycieczki rowerowej będzie zwiedzanie Izby pamięci Warszawskiej Kolei Dojazdowej WKD, która znajduje się na terenie siedziby WKD w Grodzisku Mazowieckim Radońska. Izba Tradycji EKD/WKD posiada w swoich zbiorach liczne eksponaty i pamiątki takie jak: zdjęcia i dokumenty związane z działalnością EKD/WKD, bilety, akcesoria pojazdów szynowych, przedmioty wyposażenia technicznego, modele taboru czy makiety stacji i budynków.

Osoby z Piaseczna i okolic zainteresowane wycieczką rowerową, spotykają się w najbliższą niedzielę 16 września 2007, o godzinie 08:20. Miejsce spotkania: przed dworcem PKP w Piasecznie, przy ulicy Dworcowej (od strony pętli 709). Wyjazd pociągiem do Warszawy o godzinie 8:45. Mile widziane są również osoby z Warszawy, które mogą dołączyć do wycieczki Klubu Pędziwiatr, o godzinie 9:35 na północnym peronie dworca Warszawa Śródmieście. Wyjazd pociągiem do Grodziska Mazowieckiego o godzinie 9:45. Powrót do Piaseczna będzie w godzinach popołudniowych. Zapraszamy na wycieczkę Klubu Turystyki Rowerowej Pędziwiatr! ¬ródło informacji: piaseczno.masa.waw.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie