Informacje11 czerwca 2017, 06:00,

Daj dziecku opaskę na rękę - zadbaj o bezpieczeństwo podczas wakacji


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno rozpocznie się akcja „Bezpieczne wakacje”, skierowana do rodziców i dzieci. Przez dwa dni będzie można otrzymać dla swoich pociech bezpłatne opaski-niezgubki, na których znajduje się miejsce na wpisanie numeru telefonu do rodzica lub opiekuna. Wpisanie kontaktu jest niezwykle ważne, w przypadku gdy dziecko zniknie nam z oczu podczas wakacji.

DAJ DZIECKU OPASKĘ NA RĘKĘ - ZADBAJ O BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS WAKACJI

Sytuacja, gdy dziecko odejdzie od rodzica, może zdarzyć się w każdej chwili. Dobrze, żeby osoba, która odnajdzie malucha, mogła wtedy szybko skontaktować się z opiekunem. Dlatego Centra Handlowe Auchan w całej Polsce organizują akcję „Bezpieczne wakacje”.

W dniach 10-11 czerwca specjalne stoisko pojawi się w Centrum handlowym Auchan Piaseczno. Będzie tam można bezpłatnie otrzymać i oznakować opaskę dla dziecka. Opaski są wykonane z trwałego i bezpiecznego dla skóry dziecka materiału. Z kolei zapięcie na zatrzask sprawia, że opaskę łatwo dopasować do ręki dziecka.

- Z myślą o bezpieczeństwie naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy tysiąc kolorowych i wygodnych opasek-niezgubek. Niech te wakacje będą dla nas bezpieczne – mówi Kamila Węcłaś, menedżer Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

Akcja „Bezpieczne wakacje” odbędzie się 10 i 11 czerwca 2017 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie. Stoisko będzie czynne od godziny 11:00 do godziny 19:00.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 czerwca 2017, 16:00,

Promocja książki Izabeli Żak w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka w Józefosławiu serdecznie zaprasza na wyjątkowy wieczór 9 czerwca 2017 roku o godzinie 18.00. Zaczynamy spotkaniem autorskim z Izabelą Żak, autorką książki „Pierwszy taniec”. To pierwszy na polskim rynku poradnik tańca dedykowany przede wszystkim nowożeńcom, ale skierowany też do wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem. Poradnik napisany z humorem, zawiera praktyczne wskazówki i niezbędne informacje ogólno-taneczne.

PROMOCJA KSIĄŻKI IZABELI ŻAK W JÓZEFOSŁAWIU

O autorce: Izabela Żak – pedagog, tancerka, choreograf, kreator Pierwszego Tańca. Tancerka czołowych zespołów tanecznych, w szkole tańca Augustina Egurroli oraz formacji tańca latynoamerykańskiego „Kamion Dance” – Mistrzów Polski, Europy i Świata. Wielokrotna zdobywczyni tytułów mistrzowskich zarówno na turniejach krajowych, jak i zagranicznych. Po wieczorze autorskim odbędzie się bezpłatne spotkanie kosmetyczno-wizażowe przy użyciu ekskluzywnych produktów firmy Mary Kay prowadzone przez konsultantkę kosmetyczną Katarzynę Walosińską.

Podczas spotkania proponujemy:
– pielęgnacja dłoni – zabieg „satynowe dłonie”
– indywidualny dobór pielęgnacji skóry – 5 kroków pielęgnacji
– prawidłowy demakijaż linią kosmetyczną Time Wise
– zabieg mikrodermabrazji lub peeling enzymatyczny
– pielęgnacja ust – zabieg „satynowe usta”
– dobór kolorystyczny podkładu, pudru, pomadki i tuszu do rzęs

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

PROMOCJA KSIĄŻKI IZABELI ŻAK W JÓZEFOSŁAWIU

Zapisy na wieczór: telefonicznie 22 390 58 87 lub mailowo jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie