Informacje14 stycznia 2018, 11:43,

Czytaj nie wychodząc z domu

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno udostępnia bezpłatny dostęp do 1 437 tytułów e-booków w serwisie Ibuk Libra. Wśród nich znajdują się pozycje specjalistyczne, popularnonaukowe i beletrystyczne. Z księgozbioru można korzystać na większości urządzeń mobilnych. Wystarczy zgłosić się do jednej z bibliotek na terenie gminy Piaseczno i poprosić bibliotekarza o kod, następnie wejść na www.libra.ibuk.pl zalogować się i korzystać ze zbiorów.

CZYTAJ NIE WYCHODZĄC Z DOMU

Informacje15 stycznia 2018, 07:00,

Warsztaty dramowe dla dzieci w Górze Kalwarii

W dniach 15-19 stycznia 2018 roku odbędą się warsztaty dramowe przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat. Koszt warsztatów 80 zł/osoba. Zapisy telefonicznie (605184141) - można smsem z podaniem danych dziecka i wiekiem. Liczy się kolejność zgłoszeń. Szczegóły na plakacie:

WARSZTATY DRAMOWE DLA DZIECI W GÓRZE KALWARII