Artykuł partnerski26 maja 2021, 07:35,

Czym są potykacze reklamowe i do czego służą?

Czym są potykacze reklamowe i do czego służą?

Reklama oraz szeroko pojęty marketing towarzyszy nam na każdym kroku. Do działań promocyjnych można zaliczyć zarówno wystawę w sklepie, maile informujące o nowych promocjach w naszej ulubionej sieciówce czy bannery reklamowe, które widzimy na wielu budynkach w centrum miasta. Potykacze reklamowe to również prosty i skuteczny sposób, aby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Za pomocą potykacza reklamowego możesz przekazać odbiorcom dowolną treść związaną z Twoją działalnością lub produktami. Do czego zatem służą dokładnie potykacze? Zapraszamy do lektury!

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Potykacz reklamowy – co to jest?

Potykacz reklamowy przypomina swoją konstrukcją stojak, który można ustawić w dowolnym miejscu. Świetnie sprawdzi się między innymi przed wszelkimi restauracjami czy kawiarniami, a także innymi punktami usługowymi. Potykacz ma zazwyczaj formę dwóch płyt, połączonych ze sobą i rozstawionych w kształcie litery A. Taka konstrukcja sprawia, że można je bez problemu przenieść z miejsca na miejsce. Ich transport będzie wygodny, ponieważ są lekkie, a ich złożenie nie przysporzy Ci problemu. Takie konstrukcje powstają zazwyczaj z wysokiej jakości materiałów, aby mogły cechować się niezawodnością oraz służyć Ci przez wiele lat.

Potykacze reklamowe – zastosowanie

Najczęściej potykacze wykończone są z użyciem drewnianych, metalowych czy aluminiowych elementów. Dodatkowo w większości sklepów możesz je bez problemu dostosować do swoich potrzeb, wybierając odpowiedni rozmiar czy kolor. Potykacze reklamowe są bardzo funkcjonalne, ponieważ ich treść zmienić w prosty i szybki sposób.

Nowoczesne modele zawierają również możliwość eksponowania treści za pomocą specjalnych modułów elektronicznych z podświetleniem. Można dobierać je również do własnych potrzeb, wybierając konkretne wymiary. Dzięki temu mamy bardzo duże możliwości związane z umieszczaniem ich w różnych miejscach oraz możemy dostosować powierzchnię potykacza w zależności od tego, ile informacji chcemy na nim umieścić.

Potykacze reklamowe umożliwiają umieszczenie informacji o zmianach w menu, atrakcyjnych promocjach czy dostępnej ofercie na dany dzień. Jednak można je sprytnie wykorzystać nie tylko w lokalach gastronomicznych. Możesz je wykorzystać również we własnym biznesie, ogranicza Cię jedynie Twoja wyobraźnia!

Potykacze reklamowe to prosty, ale niezawodny sposób na to, aby zainteresować przechodniów swoją ofertą. Na rynku dostępnych jest wiele typów tego typu produktów, tak, aby każdy mógł bez problemu znaleźć coś dla siebie. Jeżeli zależy Ci na rozwinięciu swojego biznesu oraz zadbaniu o organizację pracy i motywację pracowników, możesz zakupić także tablice kredowe! To proste narzędzie może w łatwy i ekonomiczny sposób wpłynąć na jakość codziennej pracy oraz lepszą organizację!

źródło zdjęcia: freepik.com 

autor/źródło: tablice-magnetyczne.com

Napisz komentarz

Informacje21 maja 2021, 07:32,

Zawartość kalorii w sałatce z kurczakiem. Dane zasakakują

Zawartość kalorii w sałatce z kurczakiem. Dane zasakakują

Sprawdziliśmy kaloryczność sałatki z kurczakiem. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w sałatce z kurczakiem pochodzą w 24% z białka, 15% z węglowodanów i 61% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu calories-info.com (link: Calories in Chicken salad)

Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma sałatka z kurczakiem lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w sałatce z kurczakiem, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Sałatka z kurczakiem - kalorie i wartości odżywcze

Sałatka z kurczakiem zawiera 200 kcal na 100g.

Przeczytaj też: Czy sos grzybowy ma dużo kalorii? Sprawdziliśmy

Przykładowo średniej wielkości sałatka z kurczakiem (190 g) to około 380 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 16% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera średniej wielkości sałatka z kurczakiem (190 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 7 jabłek, 4.5 szklanki coli, 3.5 plastry sera żółtego, 3.5 kromki chleba, 3 szklanki mleka, 20 łyżeczek cukru.

Aby pozbyć się tych kalorii musisz na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 54 minuty, pływać przez 45 minut lub biegać przez 38 minut.

Czy sałatka z kurczakiem tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Bardzo wysoka ilość kalorii w sałatce z kurczakiem stawia ten produkt w czołówce najbardziej kalorycznych z kategorii sałatki. Spożywanie sałatki z kurczakiem wydaje się być nie najlepszym wyborem dla osób na diecie. Bardzo łatwo znaleźć mniej tuczące produkty pośród sałatki.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w sałatce z kurczakiem?

Sałatka z kurczakiem zawiera 11.64 g białka na 100g.
Średniej wielkości sałatka z kurczakiem (190 g) zawiera ok. 22.1 g białka.

Ile węglowodanów jest w sałatce z kurczakiem?

Sałatka z kurczakiem zawiera 7.41 g węglowodanów na 100g.
Średniej wielkości sałatka z kurczakiem (190 g) zawiera ok. 14.1 g węglowodanów.

Ile waży sałatka z kurczakiem?

Średniej wielkości sałatka z kurczakiem (część jadalna po obraniu) waży ok. 190g.

Ile błonnika jest w sałatce z kurczakiem?

0 g błonnika - sałatka z kurczakiem nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie