Artykuł partnerski20 grudnia 2019, 07:19,

Czym jest street fishing?

Czym jest street fishing?

Street fishing to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. Na czym dokładnie polega? Oczywiście, na łowieniu ryb. Różnica pojawia się w miejscu naszych połowów.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Street fishing to idealny sposób na spędzenie wolnego czasu. Na czym dokładnie polega? Oczywiście, na łowieniu ryb. Różnica pojawia się w miejscu naszych połowów. W tym rodzaju wędkowania, wybieramy miasto. Ludzie nieustannie się śpieszą. Są zapracowani i nie mają czasu na dłuższe wyjazdy związane z ich zainteresowaniami. Street fishing to forma wędkowania, która wykorzystuje naprawdę niewiele sprzętu. Daje ona możliwość wyłączenia się i odcięcia od rzeczywistości oraz od codziennych obowiązków. Przez moment, nie musimy rozmyślać o przytłaczających nas sprawach, niepowodzeniach czy ciężkich wyzwaniach. Dzięki street fishing, w każdej chwili można wyskoczyć na pobliski kanał, rzeczkę lub stawek by móc przeżyć fajną przygodę z wędkowaniem. Street fishing od kilku lat cieszy się naprawdę sporą popularnością. Dzięki swojej odmienności, firmy wędkarskie zaczęły tworzyć specjalne serie wędek i rozmaite akcesoria, które bez problemu można ze sobą zabrać. Organizowane są również zawody, które mają na celu wyłowienie najlepszych miastowych łowców ryb.

Street fishing – odpowiedni sprzęt
W skład sprzętu dla tego rodzaju wędkowania, możemy zaliczyć: wędkę, kołowrotek, pudełko z przynętami, miarkę, szczypce do odhaczania ryb, aparat oraz torbę, w której to wszystko pomieścimy. Mówiąc o łowieniu w mieście, na samą myśl przychodzi bardzo lekki zestaw spinningowy. Zwracając uwagę na gabaryty naszego sprzętu wędkarskiego, nie powinniśmy pomijać jego jakości i mocy. Nasz zestaw powinien być odpowiednio dobrany i powinien zapewnić nam skuteczne wyholowanie większych zdobyczy, które bardzo często testują wytrzymałość sprzętu. Co z naszymi przynętami? Jeśli to początek naszej wędkarskiej podróży, dowiedzmy się jaki gatunek ryb będzie naszym celem i naszykujmy przynętę idealną. W mieście zazwyczaj można się spotkać z okoniami, które w sposób szczególny upodobały sobie miejską zabudowę. Przynęty w postaci woblerów, obrotówek itp. z całą pewnością dadzą radę i pozwolą cieszyć się zdobytym okazem. Oczywiście nie samymi okoniami wędkarze miastowi żyją. Inne gatunki ryb – w tym drapieżne, również cieszą się sporą popularnością.

Street fishing to naprawdę rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które pragną przeżyć fajną przygodę związaną z wędkowaniem. Street fishing tymczasowo zaspokoi głód wędkarski i pozwoli nam wypocząć nad wodą. Aktywny sposób odpoczynku nie potrzebuje długiego rozplanowywania wyprawy. Wystarczy zapakować swój wędkarski zestaw i zabrać ze sobą zapas pozytywnej energii. Jeśli zgiełk miasta, spora ilość samochodów, promenady i mosty, zamiast dźwięków przyrody, zwierząt i leśnych ścieżek, nam nie przeszkadza, to street fishing jest zdecydowanie dla nas. W większości dużych miast organizowane są cykliczne imprezy, gdzie zawodnicy konkurują ze sobą o najlepsze okazy ryb.

Artykuł stworzony przy współpracy ze sklepem internetowym iwedkarski.pl

autor/źródło: iwedkarski.pl

Napisz komentarz

Informacje14 grudnia 2019, 07:32,

Ile kalorii jest w cydrze? My już wiemy

Ile kalorii jest w cydrze? My już wiemy

Sprawdziliśmy kaloryczność cydru. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w cydrze pochodzą w 0% z białka, 100% z węglowodanów i 0% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma cydr, ile waży cydr lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w cydrze, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Cider - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Sprawdzamy wartość energetyczną mięsa z kaczki. Sprawdź ile ma kalorii

Cydr - kalorie i wartości odżywcze

Cydr zawiera 56 kcal na 100g.

Przykładowo szklanka cydru (215 g) to około 120 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 5% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera szklanka cydru (215 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 2 jabłka, 1.5 szklanki coli, 1 plaster sera żółtego, 1 kromka chleba, 0.5 szklanki mleka, 6 łyżeczek cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 17 minut, pływać przez 14 minut lub biegać przez 12 minut.

Czy cydr tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Liczba kalorii w cydrze jest średnia w porównaniu do innych produktów z kategorii napojów i alkoholi. Spożywanie cydru wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród napojów i alkoholi.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w cydrze?

0 g białka - cydr nie zawiera białka.

Ile węglowodanów jest w cydrze?

Cydr zawiera 5.92 g węglowodanów na 100g.
Szklanka cydru (215 g) zawiera ok. 12.7 g węglowodanów.

Ile waży cydr?

Szklanka cydru waży ok. 215g.

Ile błonnika jest w cydrze?

0 g błonnika - cydr nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie