Artykuł partnerski20 października 2019, 19:56,

Czym jest inkubacja biznesu i kiedy warto skorzystać z usług inkubatora przedsiębiorczości?

Czym jest inkubacja biznesu i kiedy warto skorzystać z usług inkubatora przedsiębiorczości?

Prowadzenie własnego biznesu jest często nie lada wyzwaniem, zwłaszcza jeśli firma zaczyna stawiać pierwsze kroki.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Inkubacja biznesu jest usługą oferowaną przez inkubatory przedsiębiorczości

W związku z czym, zaczynając nowy biznes warto skorzystać z inkubatora przedsiębiorczości, który pomaga zaistnieć na rynku, zapewniając kompleksowe wsparcie w prowadzeniu działalności gospodarczej tj. księgowość (biuro rachunkowe), marketing, prawo czy w doskonalenie swoich umiejętności i aktulizowanie wiedzy (sesje mentorskie, konsultacje i szkolenia).

Inkubator przedsiębiorczości - wszystko w jednym miejscu

Inkubacja biznesu jest usługą oferowaną przez inkubatory przedsiębiorczości, które to ukierunkowane są na wspomaganie firm o różnych formach prawnych - zaczynając od jednoosobowych działalności gospodarczych czy spółek z o.o. Inkubator przedsiębiorczości wspomoże w bieżących formalnościach księgowo-marketingowo-prawnych, rozwoju i pozyskiwaniu klientów czy też wdrażaniu nowoczesnych technologii. Dzięki wielokierunkowej pomocy znacznie łatwiej wystartować z nowym biznesem i odnieść sukces. Inkubator przedsiębiorczości oferuje szereg różnego typu usług w atrakcyjnych pakietach, co pozwala znacznie obniżyć koszty prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Warto jednak podkreślić, że inkubatory przedsiębiorczości nie będą prowadziły firmy za kogoś, a jedynie skutecznie i w sposób profesjonalny wspierały jej funkcjonowanie.

Pomoc w różnym zakresie dostosowanym do biznesu

Zakres usług oferowanych przez inkubator przedsiębiorczości może być dostosowany do rodzaju i wielkości przedsięwzięcia. Można skorzystać z kompleksowego wsparcia lub też ograniczyć się jedynie do wybranych usług. W skład wsparcia wchodzi:

  • prosta i elastyczna księgowość - księga rozchodów i przychodów (KPiR), ryczałt, księgi handlowe (pełna księgowość) - prowadzenie ksiąg zgodnie z literą prawa, rozliczanie deklaracji oraz kadry i płace;
  • pomoc prawna w zakresie prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego, administracyjnego i pracy (np. konsultacje, rejestracja spółek z o.o., RODO, przygotowanie umów i regulaminów);
  • skuteczny marketing - rożnego typu działania pomocne w budowaniu i promowaniu nowej marki, wsparcie profesjonalistów w stworzeniu strony internetowej czy sklepu. Pozycjonowanie stron, oraz kampanie w Google ADS (SEO i SEM), Social Media, content marketing czy blogger relations;
  • dostęp do sieci partnerskiej - możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach np. z usług kurierskich, ofert leasingowych, biur czy lokali;
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi typu: platformy copywriterskie, dysk w chmurze oraz systemy monitorowania sieci.

Inkubator przedsiębiorczości - korzyści

Usługi oferowane w ramach współpracy z inkubatorem przedsiębiorczości znacznie ułatwiają wystartowanie z nowym biznesem ale sprawdzą się również przy rozwiniętych spółkach. Prowadzenie działalności gospodarczej to duże wyzwanie, odpowiedzialność, ale również i duża ilość formalności i decyzji, które zacznie łatwiej podjąć gdy możemy skorzystać z wiedzy specjalistów z wielu dziedzin dostępnych w jednym miejscu. Wszystko czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki; od usług biura rachunkowego, przez pozycjonowanie stron, social media czy szkolenia aż po rejestracje spółek i wsparcie prawne. Dzięki niemu:

  • obniża się koszty prowadzenia działalności;
  • zwiększa skuteczność prowadzonych działań na rzecz budowania wizerunku firmy i jej rozwoju;
  • zyskuje się czas na trzonowe działania swojego biznesu;
  • minimalizuje się koszty reklamy (lepsza optymalizacja i dostosowanie działań marketingowych);
  • zmniejsza się ryzyko popełnienia błędów (profesjonalna obsługa księgowa);
  • zyskuje się dostęp do bogatej społeczności umożliwiając tym samym transfer wiedzy i usług;


Źródło: http://keep-going.pl/

autor/źródło: keep-going.pl

Napisz komentarz

Artykuł partnerski20 października 2019, 19:54,

Co zobaczyć w Stolicy, czyli atrakcje w Warszawie

Co zobaczyć w Stolicy, czyli atrakcje w Warszawie

Warszawa jest bardzo rożnie odbierana przez turystów, ale także i jej mieszkańców. Wywołuje mieszane uczucia - niektórych zachwyca, innych drażni eklektyzm, brak ładu i harmonii w jej architekturze. Niemniej jednak są miejsca w Warszawie, które pozwolą poznać ją z nieco innej strony oraz poczuć jej prawdziwy klimat. Oto propozycja mniej znanych miejsc, aczkolwiek z całą pewnością godnych uwagi.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Dla mieszkańców Warszawy pozycja dość oczywista

Galeria 81 stopni

Założona przez Stowarzyszenie Hokuspokus i działająca od 2011 roku galeria stanowi przede wszystkim przestrzeń twórczą, ale działa w niej także studio filmowe oraz szkoła jogi. W Galerii prowadzone są również warsztaty plastyczne dla dzieci. Niezwykła jest droga prowadząca do wnętrza galerii - otóż 81 stopni na krętych ażurowych schodach z kuta balustradą w towarzystwie zielonych ścian. Niezwykle urokliwe miejsce pozwalające porwać się artystycznej magii.

Żoliborz Oficerski - malowniczy i bajkowy

Żoliborz oficerski, zwany również dziennikarskim to mnóstwo małych, zacisznych uliczek z otoczonych zielenią. Stanowi on najbardziej reprezentatywną część stolicy, zamieszkałą kiedyś przez oficerów. Godne uwagi są miedzy innymi:

- domki mieszczące się na Placu Słonecznym i ul.Czarneckiego, nawiązujące architektonicznie do XVIII-wiecznych dworków szlacheckich;

- ul. Brodzińskiego i Wieniawskiego.

Bulwary wiślane i Multimedialny Park Fontann

Dla mieszkańców Warszawy pozycja dość oczywista, natomiast dla osób rzadko bywających w Stolicy może się okazać czymś nowym. Położone w bliskim sąsiedztwie multimedialne fontanny wraz z bulwarami to idealny pomysł na jedną trasę spaceru. Waże aby wybrać się w odpowiedni dzień i porę - pokazy nie są realizowane bez przerwy.

Ogrody na dachu BUW-u

Ciekawe miejsce na spacer w otoczeniu natury w centrum miasta. Są to największe w Europie ogrody dachowe podzielone na różne części, z których każda zachwyca swym niepowtarzalnym urokiem. Z ogrodu dachowego można też podziwiać wspaniałą panoramę Warszawy, a przez przeszklony dach podglądać pracowników biblioteki i studentów.

Czuły Barbarzyńca

Warszawa nieznana - czyli miejsca mniej popularne wśród turystów pozwalają lepiej ją poznać i poczuć prawdziwy jej klimat. Jednym z takich miejsc może być Czuły Barbarzyńca - miejsce kultowe na Powiślu. Jest to niezwykła klubokawiarnia ze świetnie zaopatrzoną księgarnią. Pokazuje ona artystyczną duszę stolicy. Idealne miejsce na spędzenie przyjemnych chwil w towarzystwie książek i wyśmienitej kawy. Ponadto organizowane są tutaj liczne spotkania autorskie, kiermasze czy też recitale muzyczne.

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego

Fort Sokolnickiego mieści się w Parku Żeromskiego - a więc miejscu o ciekawej architekturze, w którym odbywają się rozmaite imprezy kulturalne takie jak:

  • spektakle teatralne,
  • koncerty,
  • pokazy filmowe,
  • happeningi,
  • warsztaty,
  • spotkania autorskie.

Bazar Różyckiego

Kultowy bazar założony z końcem XIX wieku, będącym miejscem, gdzie zachowały się elementy dawnego folkloru warszawskiego. W czasie wojny był miejscem handlu bronią, a w latach 90. XX wieku był uważany za jeden z najbardziej kryminogennych fragmentów tzw. Trójkąta Bermudzkiego (obejmującego też Stadion Dziesięciolecia i dworzec Warszawa Wschodnia). W 2008 roku przeszedł w ręce spadkobierców J.J. Różyckiego i trwają prace nad wpisaniem go na listę zabytków.

Więcej: http://tripybiznesekipy.pl/

autor/źródło: tripybiznesekipy.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie