Informacje9 czerwca 2008, 00:00,

Czy Piaseczno stanie się Miastem Płonących Autobusów

Kontakt TVN24 poinformował, że w godzinach porannych (6 rano) na skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Wałbrzyskiej w Warszawie, zaczął się palić autobus PKS z Piaseczna. Autobus PPKS Piaseczno, był pełen podróżnych. Na szczęście im wszystkim oraz kierowcy w porę udało się opuścić pojazd. Z autobusu nie zostało praktycznie nic, spłonął on doszczętnie. Przyczyny pożaru bada policja. ¬ródło informacji i zdjęcia: www.tvn24.pl

Wielki ogień nad budzącą się stolicą - spalił się autobus PKS Piaseczno

Przypominamy, że w czwartek 5 czerwca 2008 roku, w godzinach wieczornych - wybuchł pożar na terenie zajezdni przy Energetycznej w Piasecznie, gdzie spaliły się dwa autobusy, a dwa kolejne zostały nadpalone. Więcej przeczytacie w informacji: Piaseczno pożar autobusów na zajezdni przy Energetycznej. Czy oznacza to, że Piaseczno zacznie słynąć nie tylko z kiepskiej komunikacji, ale i z płonących autobusów? Co na ten temat myślą mieszkańcy Piaseczna i okolic? Czekamy na Wasze komentarze.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 czerwca 2008, 00:00,

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dzieci im. Kazimierza Górskiego o Puchar Burmistrza Gminy Góra Kalwaria

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz Zespół Placówek Oświatowych i Kultury Fizycznej w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają na XIII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej Dzieci im. Kazimierza Górskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria, który odbędzie się w najbliższy piątek 13 czerwca 2008 roku od godziny 9:00. Turniej Piłkarski, odbędzie się na Stadionie Miejskim w Górze Kalwarii (ul. Wojska Polskiego 44). Celem zawodów jest popularyzowanie piłki nożnej wśród dzieci, oraz propagowanie piękna Ziemi Mazowieckiej, a szczególnie Czerska i okolic Góry Kalwarii.

Turniej Piłki Nożnej Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria to turniej z tradycjami, którego przez wiele lat patronatem obejmował Trener Tysiąclecia. Od trzech lat impreza nasza nosi imię niezapomnianego Pana Kazimierza Górskiego. Był On nie tylko wspaniałym trenerem, ale i znakomitym wychowawcą, który kochał ludzi, a szczególną opieką otaczał młodych adeptów piłki nożnej. Dotychczasowy sukces poprzednich dwunastu edycji turnieju, stanowi zachętę do wzięcia udziału w imprezie. Zwycięska drużyna zdobywa, Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria, a także dyplom i nagrody rzeczowe. Zespoły, które zajmą miejsca II-IV otrzymują puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Regulamin Turnieju: regulamin.pdf Serdecznie zapraszamy na XIII Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dzieci im. Kazimierza Górskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria