Informacje29 czerwca 2018, 17:30,

Czy możemy pracować krócej? debata w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


27 czerwca 2018 roku w godzinach 19:30 - 21:00 Partia Razem, KOD Piaseczno i Kobiety Piaseczno serdecznie zapraszają na spotkanie z Maciejem Konieczny i dyskusję na temat skrócenia dnia pracy pt.: Czy możemy pracować krócej? Miejsce: Restauracja Odjazd w Piasecznie ul. Sienkiewicza 14 (wjazd od ulicy Wojska Polskiego).

CZY MOŻEMY PRACOWAĆ KRÓCEJ? DEBATA W PIASECZNIE

Czy możemy się do tego przymierzać i o to walczyć? Plusy i minusy projektu? Porozmawiajmy o przyszłości. Czy Polska jest zbyt biedna, aby pozwolić sobie na skrócenie czasu pracy? Jakie byłyby konsekwencje społeczne i ekonomiczne przyjęcia takiego rozwiązania? Zapraszamy na otwartą debatę o możliwości skróceniu czasu pracy do 7 godzin, co proponuje Partia Razem, zbierając podpisy pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą Komitetu Społecznego.

O aspektach ekonomicznych będziemy mogli porozmawiać z ekonomistą Marcinem Szostem, (#Razem Grójec i Piaseczno) o efektywności naszej pracy ze specjalistką z dziedziny zarządzania Ewą Kacak Niemczuk ( Grupa Kobiety Piaseczno). Gościem debaty będzie Maciej Konieczny z Zarządu Krajowego Partii Razem, który naświetli aspekty społeczne. Wydarzenie na facebook: https://www.facebook.com/events/243910529526623/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje30 czerwca 2018, 17:30,

Dzieła wszystkie Szekspira - Teatr Scena Współczesna w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

30 czerwca 2018 roku o godz. 19.30 odbędzie się lato z komedią dell’arte - Dzieła wszystkie Szekspira / Teatr Scena Współczesna. Miejsce: Altana przy Hugonówce w Konstancinie. Wstęp wolny.

DZIEŁA WSZYSTKIE SZEKSPIRA - TEATR SCENA WSPÓŁCZESNA

Żartobliwa i zajmująca prezentacja wszystkich 37 dramatów największego dramaturga wszech czasów to fantastyczna lekcja literatury w skróconej wersji. Trójka aktorów występujących pod własnymi imionami, bawi publiczność, żonglując cytatami, streszczeniami fabuł i odwołaniem do stereotypowej znajomości dzieł Szekspira. Hiphopowy „Otello”, w góralskiej wersji „Makbet”, „Hamlet” przedstawiony w trzy minuty, „Romeo i Julia” z niezwykle charyzmatyczną Julią zagraną przez… Jarosława Domina to tylko niektóre szekspirowskie postacie pojawiające się w tym spektaklu w reżyserii Włodzimierza Kaczkowskiego. Wartka akcja i ogromny dynamizm postaci sprawiają, że widz nie będzie się nudził ani przez chwilę.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie