Informacje17 maja 2007, 00:00,

Czy będzie odnowiony plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W lutym w prywatnym serwisie powiatu piaseczyńskiego napisaliśmy, że w akcji Danonek: "Mocne kości moc radości", dzięki zaangażowaniu mieszkańców Piaseczna i okolic wygrał plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie. Nasz plac zabaw znalazł się wśród 10 zwycięskich placów zabaw do odnowienia. Radość mieszkańców, a przede wszystkim dzieci była ogromna. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali ekipy remontującej plac zabaw...

Pierwsze niepokoje zaczęły pojawiać się pod koniec kwietnia. Kilka osób napisało do nas maila z pytaniem, czy wiemy coś na temat terminów rozpoczęcia prac przy odnowieniu placu zabaw przy Alei Róż. Niepokój pojawił się również na forum Piaseczna, które znajduje się na portalu gazeta.pl: akcja plac zabaw, gdzie mieszkańcy pytali się o termin remontu. W związku z tym, w kwietniu wysłałem maila do Danonek z prośbą o informację na temat odnowienia placu zabaw w Piasecznie. Otrzymałem odpowiedź, że zgodnie z regulaminem place zabaw zostaną odnowione do końca maja. Dla potwierdzenia moich słów poniżej zamieszczam screen maila, który otrzymałem od Danonek:

Czy będzie odnowiony plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie
kliknij aby powiększyć screen maila

Wszyscy mieli nadzieję, że na Dzień Dziecka (1 czerwca) nasze dzieci będą mogły pobawić się na nowym i odremontowanym placu zabaw przy Alei Róż w Piasecznie. Jak się okazało, został zmieniony termin na stronie Danonek i napisali, że całkowite odnowienie placów zabaw zakończy się dnia 30 czerwca 2007 roku. Skąd ta nagła zmiana terminu zakończenia remontu? Czy będzie odnowiony plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie? Na te i wiele innych pytań, które same nasuwają się do głowy nie potrafimy w tej chwili odpowiedzieć.

Postanowiłem jeszcze raz napisać do Danonek z prośbą o konkretne terminy wyremontowanie naszego placu zabaw w Piasecznie. W tej chwili czekam na odpowiedź i mam nadzieję, że napiszą mi coś więcej niż poprzednio (screen ich odpowiedzi zamieściłem powyżej). Jeżeli nie jest Ci obojętny los placu zabaw przy Alei Róż w Piasecznie, który miał być odremontowany, to wejdź na stronę: kontakt i wyślij do nich pytanie o termin remontu placu zabaw w Piasecznie. Dzięki temu Danonki będą wiedziały, że mieszkańcy Piaseczna interesują się tym tematem. Miejmy nadzieję, że przyniesie to pożądany efekt końcowy i nasze dzieci doczekają się pięknego placu zabaw przy Alei Róż w Piasecznie.

Informacje powiązane tematycznie: będzie odnowiony plac zabaw przy Alei Róż w Piasecznie (2007-02-16), oraz: podziękowania od Spółdzielni Jedność za akcję internautów (2007-03-24). Przyłącz się do rozmowy na naszym forum: plac zabaw w Piasecznie. Czekamy na Wasze komentarze.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje14 maja 2007, 00:00,

Czy Piaseczno skorzysta na Mistrzostwach Europy Euro 2012


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Jak możemy przeczytać w stołecznej gazecie wyborczej i na stronie gazeta.pl na Euro 2012 mogą skorzystać także małe okoliczne miejscowości. Przed meczem na stołecznym Stadionie Narodowym narodowe reprezentacje przez kilkanaście dni będą musiały gdzieś trenować i mieszkać. Podobno na zachodnich piłkarzy już ostrzą sobie zęby podwarszawski: Wieliszew, Józefów i Piaseczno. Poniżej przedstawiamy fragmenty i kluczowe informacja, a całość możecie przeczytać w informacji Gazeta.pl, na stronie: http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,80197,4122820.html

Podczas mistrzostw świata w piłce nożnej w Niemczech wiele drużyn mieszkało i trenowało w małych okolicznych miejscowościach. Piłkarze jak ognia unikają hoteli położonych w mieście rozgrywek. Wolą luksusowe ośrodki pod miastami lub na jego obrzeżach gwarantujące spokój, bezpieczeństwo, idealne warunki do treningu, szybki dojazd autostradą lub obwodnicą na stadion lub do lotniska.

Gdzie zatem przed meczem Euro 2012 odbywającym się w Warszawie mogą się zatrzymać piłkarze? Takie miejsca powinien wskazać Polski Związek Piłki Nożnej w materiałach zgłoszeniowych do Euro 2012. Jak możemy przeczytać na stronie Gazeta.pl: PZPN przekazał do UEFA listę 16 miejscowości. W okolicy Warszawy zostały zgłoszone: Józefów, Konstancin i Wieliszew, ale to nie jest zamknięta lista...

Wiceburmistrz Konstancina Monika Dudek-Kiernicka powiedziała dziennikarzom Gazety Wyborczej, że w Konstancinie na razie dysponują do treningów boiskiem, na którym gra Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Kosa Konstancin. Gmina Konstancin Jeziorna dopiero zaczyna myśleć o Euro 2012.

Daniel Putkiewicz z piaseczyńskiego urzędu gminy poinformował na łamach gazety, że Gmina Piaseczno widzi szanse dla Piaseczna. Daniel Putkiewicz powiedział, że od zeszłego roku przymierzają się do budowy nowego centrum sportowego, z boiskiem, zapleczem, może z hotelem. Kłopot w tym, że jedyne miejsce to tereny Klubu Sportowego Piaseczno, a gmina kłóci się o te tereny z klubem. W czerwcu 2007 roku zaczynają rozmowy i są otwarci. Zobaczymy, co z tego wyniknie i czy dojdą do porozumienia. Czy Piaseczno skorzysta na Mistrzostwach Europy Euro 2012?

Według informacji podanych w informacji Gazeta.pl wynika, że ośrodki sportowe muszą być gotowe na jesieni 2011 roku, żeby mogli je zwiedzić przedstawiciele UEFA. UEFA sporządzi ostateczną listę ośrodków i przedstawi je do wyboru reprezentacjom piłkarzy. Bądźmy dobrej myśli, że władze samorządowe naszego regionu, przede wszystkim Gmin Konstancin Jeziorna i Piaseczno wykorzystają swoją szanse na rozwój i promocję.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie