Informacje16 grudnia 2010, 00:00,

Czwartkowy wieczór w Klubie Jazz Day Club Piaseczno

Informujemy, że 16 grudnia 2010 roku o godz. 19.00, odbędzie się czwartkowy wieczór jazzowy w JAZZ DAY CLUB, podczas której wystąpi Lech Szprot (saksofon, klarnet, vocal), oraz Wojciech Zduniak (kontrabas). Miejsce: Bowling Club Cent-Room.pl, przy ul. Kniaziewicza 45 lokal 22 w Piasecznie. Zapraszamy mieszkańców na koncert.

CZWARTKOWY WIECZÓR JAZZOWY W JAZZ DAY CLUB PIASECZNO
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:

Informacje17 grudnia 2010, 00:00,

Piaseczno startuje w konkursie na świąteczne iluminacje

Rozpoczęła się druga edycja ogólnopolskiego konkursu na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w Polsce ŚWIEć SIę. Oprócz Warszawy - zeszłorocznego finalisty - w wojewódzkim etapie plebiscytu bierze także udział: PIASECZNO. Miejska edycja konkursu składa się z dwóch etapów. Najpierw w plebiscycie do 29 grudnia 2010 roku, wybierane jest najpiękniejsze świąteczne miasto regionu, które następnie będzie walczyć z pozostałymi piętnastoma finalistami z innych województw. Na podstawie zdjęć choinek, przystrojonych ulic oraz rynków internauci zdecydują o tym, która miejscowość świeci najpiękniej. Etap finałowy będzie trwał do 9 stycznia 2011 r.

Piaseczno startuje w konkursie na świąteczne iluminacje

Głosować może każdy na specjalnej stronie konkursu www.swiecsie.pl To tam internauci oceniają, które miasto najlepiej zadbało o wyjątkowe ozdobienie ulic na święta i zasłużyło na przyznanie tytułu najładniej oświetlonej przestrzeni miejskiej. Każdy oddany w plebiscycie głos, to szansa na wygranie jednego z trzech laptopów oraz 10 cyfrowych aparatów fotograficznych. Obejrzyj jak pięknie wyglądają nasze miasta na święta. Zdecyduj, które rozbłysło najjaśniej. Zagłosuj na Piaseczno, które znajdziecie na końcu listy, wśród miast województwa mazowieckiego: zagłosuj na Piaseczno.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno