Informacje23 lutego 2019, 18:00,

Cztery punkty widzenia - wystawa fotografii w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


23 lutego 2019 roku o godz. 19.00 zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii "Cztery punkty widzenia" - Marco Jaxa (Polska), Katherine Griswold (USA), Mikael Zych (Szwecja), Rim Alenezi (Arabia Saudyjska). Spotkanie uświetni występ duetu Trochę jazzu. Wystawa będzie czynna  23.02.2019 - 27.03.2019. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Białka 9. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Cztery punkty widzenia - wystawa fotografii w Górze Kalwarii

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 lutego 2019, 17:00,

Żona do adopcji - spektakl dla dorosłych w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 lutego 2019 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spektakl dla dorosłych pt. "Żona do adopcji" w reżyserii Jakuba Ehrlicha w wykonaniu Teatru OLD TIMERS GARAGE. W roli głównej wystąpi Olga Borys. Bilety w cenie 40 zł. do nabyć w sekretariacie G.O.K. oraz online Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. Stępkowskiego 17.

Żona do adopcji - spektakl dla dorosłych w Tarczynie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czas do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. 

Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń? Czy prawdziwych przyjaciół rzeczywiście poznaje się w biedzie? Trzeba to zobaczyć.

Występują: Olga Borys, Marek Pituch, Jakub Wons. Scenografia: Adam Grządziel. Muzyka: Szymon Suchoń. Kostiumy: Ewa Kowalewska

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie