Informacje22 października 2017, 16:00,

Czerwony kapturek - Jesienne Spotkania z Teatrem Dziecięcym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


22 października 2017 roku o godz. 16.00 zapraszamy na przedstawienie teatralne Czerwony kapturek, w wykonaniu teatru Bajlandia, które będzie realizowane w ramach Jesiennych Spotkań z Teatrem Dziecięcym. Cena biletu - 6 zł. Sprzedaż biletów w pok. 101 (I piętro) lub przed przedstawieniem. Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Informacje i rezerwacja biletów pod nr. tel. 22 715 79 62.

CZERWONY KAPTUREK - JESIENNE SPOTKANIA Z TEATREM DZIECIĘCYM

Czerwony kapturek - kto nie zna opowieści o małej dziewczynce, która wędrując przez las do chorej babci, spotyka na swojej drodze groźnego wilka... Klasyczna bajka w całkowicie nowej wersji, opowiedziana lekko, barwnie i z humorem. Jak Czerwony Kapturek poradzi sobie z wilkiem Czy straszny wilk musi być zły? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w spektaklu Teatru dla dzieci Bajlandia.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 października 2017, 19:00,

IX Międzynarodowy Festiwal Musica Classica - koncert finałowy w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 października 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się finałowy koncert symfoniczny w ramach IX Międzynarodowego Festiwalu MUSICA CLASSICA. Na koncert Orkiestry Sinfonia Classica (Przemysław Kapituła - organy, Andrzej Sochocki - dyrygent) zapraszamy do kościoła pw. św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu. Organizatorzy: Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Klasycznej Con Fuoco, Centrum Kultury w Piasecznie, Sołectwa Józefosław i Julianów Wstęp wolny! Zapraszamy na koncert do Józefosławia.

IX MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MUSICA CLASSICA - KONCERT FINAŁOWY W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie