Informacje23 listopada 2013, 00:00,

Czerwone Kapturki Bajkowa Niedziela Piaseczno

Centrum Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli zaprasza na spektakl pod tytułem: CZERWONE KAPTURKI, w wykonaniu Teatru Zgraja z Zielonej. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 24 listopada 2013 roku, o godzinie 14.30 oraz 16.00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych (dzieci), 5 złotych (dorośli). Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14.00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę do Piaseczna.

Wyprawa po skarb w wykonaniu Teatru Bajubajki - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Teatr Zgraja z Zielonej w ramach 20-lecia teatru zaprasza na wspaniałą zabawę - odbędą się gry i zabawy animacyjne oraz przedstawienie pt. "Czerwone Kapturki" - Na setne urodziny babci zjeżdżają się czerwone kapturki ze wszystkich stron świata. Jak poradzi sobie z nimi jeden jedyny wilk zobaczcie sami.

Teatr "Zgraja z Zielonej" istnieje od ponad 18 lat, choć oczywiście jego aktorzy są o wiele młodsi. Jest to grupa teatralna "Szkoły Marzeń"(Szkoła Podstawowa nr 72). Poza występami na imprezach szkolnych, "Zgraja" bierze udział w festiwalach teatralnych, gra na scenie Domu Kultury podczas Bajkowych Niedziel.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje24 listopada 2013, 00:00,

Andrzejkowy Wieczór Kabaretowy Piaseczno

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza mieszkańców na Andrzejkowy Wieczór Kabaretowy, podczas którego wystąpią trzy kabarety: NOC, NO£ NEJM, 44-200. Występy odbędą się 30 listopada 2013 roku w godz. 18:00 - 21:00 w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 40 złotych są do nabycia w kasach Centrum Kultury.

Andrzejkowy Wieczór Kabaretowy Piaseczno

Godz. 18.00 - 19.00 wystąpi Kabaret NOC
W 2011 roku w I edycji programu „Stand Up Zabij Mnie Śmiechem” otrzymali sponsorowaną przez Cezarego Pazurę nagrodę Złotego Pazura dla najlepszego debiutującego kabaretu. Program „Brawa” jest już siódmym programem kabaretu. Dzięki żywiołowości i spontaniczności na scenie, kabaret NOC szybko zjednuje każdą publiczność.

Godz. 19.00 - 20.00 wystąpi Kabaret NO£ NEJM
Zwycięzcy i laureaci licznych festiwali kabaretowych. W roku 2010 kabaret Noł Nejm m. in. zdobył II miejsce na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Kabaret Noł Nejm charakteryzuje abstrakcyjne poczucie humoru i wysoki poziom artystyczny prezentowanych skeczy. Duże doświadczenie sceniczne jego członków gwarantuje rozrywkę wysokiej jakości, trafiającą do widzów w każdym wieku.

Godz. 20.00 - 21.00 wystąpi Kabaret 44-200
Kabaret 44-200 to kabaret tylko z nazwy. To tak naprawdę stand-uperzy, konferansjerzy, improwizatorzy i wszystko inne. Kabaret 44-200 jest wszystkim tym kim chcieliby być inni artyści kabaretowi, ale nie mogą. Kabaret 44-200 dobiera sobie konwencję i ją realizuje. Czasem zagra pod publikę, a czasem zagrymasi i trzaśnie w stół. Kabaret 44-200 to wolność i swoboda twórcza. To energia, to żywioł, to seks bez zabezpieczeń. Kabaret, który każdy musi zobaczyć!

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno