Informacje28 czerwca 2008, 00:00,

Czerskie Spotkania Muzyczne - Kościół parafialny w Czersku

Towarzystwo Opieki nad Zabytkami Oddział w Czersku, Ksiądz Prałat Włodzimierz Kucharski Proboszcz Parafii Przemienienia Pańskiego w Czersku, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają na VI CZERSKIE SPOTKANIA MUZYCZNE. Koncert odbędzie się w niedzielę 29 czerwca 2008 roku, o godzinie 12:00 w Kościele Parafialnym Przemienienia Pańskiego w Czersku.

VI Czerskie Spotkania Muzyczne rozpoczną się mszą o godzinie 11:00 z udziałem Orkiestry Victoria, następnie o godzinie 12:00 odbędzie się koncert główny. Koncert będzie w wykonaniu Orkiestry Victoria Parafii M.B. Zwycięskiej Warszawa Rembertów (dyrygent płk Julian Kwiatkowski), oraz solistów Teatru Wielkiego Opery Narodowej, Warszawskiej Opery Kameralnej oraz scen warszawskich: Agnieszka Kozłowska (sopran), Bogumiła Dziel Wawrowska (sopran), Ryszard Wróblewski (tenor), Robert Dymowski (bas-baryton), Grzegorz Szostak (bas-baryton). W programie koncertu są: pieśni religijne, patriotyczno wojskowe oraz arie operowe i operetkowe. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na VI Czerskie Spotkania Muzyczne.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje25 czerwca 2008, 00:00,

GOSiR zaprasza na zawody STREETBALL w Konstancinie

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Konstancin Jeziorna serdecznie zaprasza na zawody STREETBALL, które odbędą się w najbliższy piątek 27 czerwca 2008 roku od godziny 12:00 na terenie Placu Zabaw przy ul. Literatów w Konstancinie. Organizatorzy zaplanowali atrakcyjne nagrody. Więcej informacji na temat zawodów Streetball w Konstancinie, można uzyskać w GOSiR Konstancin pod numerem telefonu (022) 754 61 86. Zachęcamy 3 osobowe drużyny do startu w piątkowych zawodach Streetball. Więcej informacji oraz regulamin Streetball na stronie: www.gosir-konstancin.pl