Informacje23 czerwca 2009, 00:00,

Czerska Noc z Filmem Animowanym i Muzyką Filmową


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Stowarzyszenie TUż OBOK we współpracy z Burmistrzem Miasta i Gminy Góra Kalwaria, oraz Ośrodkiem Kultury w Górze Kalwarii organizuje na zamku Książąt Mazowieckich: CZERSK¡ NOC Z FILMEM ANIMOWANYM I MUZYK¡ FILMOW¡. W najbliższy piątek, 26 czerwca 2009 roku od godziny 21:30 do 6:00 rano, zaprezentowanych zostanie 20 filmów autorstwa studentów i absolwentów Pracowni Filmu Animowanego Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie prowadzonej przez prof. Jerzego Kucię. Pokazowi towarzyszyć będzie muzyka filmowa w wykonaniu zespołu PULSACIONES. Zapraszamy do Czerska!

CZERSKA NOC Z FILMEM ANIMOWANYM I MUZYK¡ FILMOW¡

Organizatorzy gwarantują 8 godzin przeżyć artystycznych: wspaniałe filmy i muzyka, kontakt z młodymi twórcami oraz ich mentorem, tańce w scenerii ruin zamku pod gwiazdami. Zapraszamy serdecznie, z wszystkim, co może uchronić nas przed niesprzyjającą pogodą, a także z czymś co pozwoli wygodnie usiąść lub poleżeć. Na miejscu organizatorzy przygotowali grill oraz napoje. Impreza zorganizowana została w ramach realizacji projektu: Powiat Piaseczyński Stolicą Kulturalną Mazowsza 2009. Informacja pochodzi ze strony internetowej Stowarzyszenia TUż OBOK: www.tuzobok.free.ngo.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz

Informacje18 czerwca 2009, 00:00,

GAGATKI z Zalesia zdobyły Złotą Podkowę Koziołka Matołka


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W imieniu Teatru Rodziców GAGATKI BEATKI OJCOWIE I MATKI miło mi jest przekazać radosne wieści. W niedzielę14 czerwca 2009 roku, wybraliśmy się na VII FESTIWAL KULTURY DZIECIęCEJ W PACANOWIE. Wyjechaliśmy autokarem z pod Krauzówki o 5 rano, pogoda nie zachęcała nas do wyjazdu. O godz 9:30 Pacanów przywitał nas pięknym słoneczkiem, przebraliśmy się w nasze bajkowe stroje i o godz. 10:00 ruszyliśmy w Bajkowym Korowodzie. W Korowodzie tym nie licząc czołówki (orkiestry dętej, kuglarzy, szczudlarzy itp ) wzięło udział ponad 700 osób - 27 grup teatralnych, którzy przyjechali z różnych stron Polski. Ta bajkowa parada ruszyła z rynku w Pacanowie, ulicą Słupską, aż na stadion gdzie była zorganizowana cała impreza. Z 27 grup Koziołek Matołek wybrał 3 zwycięskie, kryteria: barwność, oryginalność prezentacji , umiejętność zabawienia publiczności. To właśnie GAGATKI zdobyły Złotą Podkowę Koziołka Matołka. :-)

GAGATKI  zdobyły Złotą Podkowę Koziołka Matołka
autor/źródło: Katarzyna Jarosz-Czerwińska - Teatrzyk Gagatki Beatki Ojcowie i Matki
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie