Informacje5 sierpnia 2011, 00:00,

Czat o nowych cenach biletów z Dyrektorem ZTM Warszawa

Pasażerów, którzy chcą wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z wchodzącą w życie nową taryfą biletową, zapraszamy na internetowy czat z dyrektorem Zarządu Transportu Miejskiego - Leszkiem Rutą. Czat odbędzie się w poniedziałek, 8 sierpnia 2011 roku, w godz. 12.00 - 14.00. Aby wziąć udział w internetowej dyskusji należy wejść na stronę: chat.ztm.waw.pl (adres zostanie włączony 5 minut przed rozpoczęciem czatu). Wystarczy podać tylko login. Hasło nie jest wymagane.
autor/źródło: Konrad Klimczak - Zespół Prasowy Zarządu Transportu Miejskiego
Tematy:

Informacje5 sierpnia 2011, 00:00,

Zapraszamy na MALARSKIE NIEDZIELE w LESZNOWOLI

Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli zaprasza na cykl sierpniowych malarskich niedziel dla całych rodzin pt. MALARSKIE NIEDZIELE, które są skierowane są do mieszkańców z całej Gminy Lesznowola - do dzieci, młodzieży i do osób dorosłych. Rodzice malujących dzieci mogą np. rozłożyć sobie kocyki i urządzić w tym czasie mały piknik, miło spędzając niedzielne popołudnia, mogą również sami stanąć przy sztalugach. Zarówno dorosłymi, jak i dziećmi, profesjonalnie zajmą się instruktorzy - plastycy, pomagając w tworzeniu niepowtarzalnych, plenerowych dzieł i dziełek sztuki.

MALARSKIE NIEDZIELE W LESZNOWOLI

Organizatorzy zapewniają: sztalugi, papier, farby. Osoby uprawiające malarstwo na płótnie prosimy o zabranie ze sobą własnych materiałów. Wstęp wolny! Termin: niedzielne popołudnia sierpnia w godz. 15.00-18.00. Miejsce: teren zielony przed Urzędem Gminy w Lesznowoli, przy ul. GRN 60 (w miejscu, w którym zostały zorganizowane tegoroczne Dni Gminy Lesznowola). Sierpniowe działania zwieńczy powakacyjna zbiorowa wystawa końcowa, planowana na miesiąc wrzesień.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola