Informacje10 września 2018, 10:00,

Czasowa zmiana organizacji ruchu na drodze wojewódzkiej DW721

10 września 2018 roku o godz. 12:00 zostanie zamknięty wlot południowy skrzyżowania DW721 z ul. Powstańców Warszawy. Będzie to kolejny etap przebudowy drogi wojewódzkiej.

CZASOWA ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA DRODZE WOJEWÓDZKIEJ DW721

Ruch kołowy zostanie całkowicie zamknięty, natomiast ruch pieszy będzie możliwy od strony osiedla do ul. Mleczarskiej poprzez wytyczony szlak w obszarze prowadzonych robót drogowych.

Wykonawca – firma Skanska S.A. zapewnia, że równocześnie zostanie udostępnione pełne funkcjonalnie skrzyżowanie ul. Wojska Polskiego z drogą DW721 – ul. Okulickiego.

Załączniki do pobrania:
Informacja wykonawcy firmy Skanska S.A. (.pdf)
Schemat czasowej organizacji ruchu dla tego etapu prac (.pdf)

UMiG Piaseczno

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

CZASOWA ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU NA DRODZE WOJEWÓDZKIEJ DW721

Załączniki do pobrania:
Informacja wykonawcy firmy Skanska S.A. (.pdf)
Schemat czasowej organizacji ruchu dla tego etapu prac (.pdf)

UMiG Piaseczno

Informacje8 września 2018, 08:00,

Spacer miejski śladami piaseczyńskich Żydów

8 września 2018 roku o godz. 10.00 odbędzie się spacer po Piasecznie z Beatą Frankowską i przewodnikiem Stanisławem Hofmanem pt.: “Spacer miejski śladami piaseczyńskich Żydów”, w ramach XIV Jarmarku Piaseczyńskiego. Miejsce: Pl. Piłsudskiego (Ratusz). Wstęp wolny. Zapraszamy.

SPACER MIEJSKI ŚLADAMI PIASECZYŃSKICH ŻYDÓW

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie