Informacje17 grudnia 2014, 18:00,

CZAS DLA NAS - twórcze spotkania mieszkańców Konstancina

17 Grudnia 2014 roku w godzinach 18:30-20:20 odbędzie się twórcze spotkania mieszkańców Konstancina pn.: CZAS DLA NAS. Miejsce: KDK Hugonówka przy ul. Mostowej 15, Konstancin-Jeziorna. Spotkania prowadzi Katarzyna Strzelecka. Wstęp wolny! CZAS DLA NAS - to czas i miejsce dla wszystkich, którzy mają pomysły i pasje, którymi chcą się podzielić z innymi, są gotowi włączyć się w realizację nowych, kreowanych przez mieszkańców projektów, chcą działać i mieć wpływ na to, co dzieje się w Konstancinie.

CZAS DLA NAS - twórcze spotkania mieszkańców Konstancina

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=10786
Informacje17 grudnia 2014, 17:00,

Jasełka i Kiermasz Bożonarodzeniowy w Zespole Szkół nr 3 w Konstancinie

17 grudnia 2014 roku w szkole przy ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie, odbędą się jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży. Występ połączony będzie z kiermaszem Bożonarodzeniowym. Uczniowie, nauczyciele, dyrekcja i rodzice serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców i sympatyków szkoły na kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 17.00. W programie imprezy m.in. jasełka w wykonaniu dzieci i młodzieży, opłatek i wigilia społeczności szkolnej oraz kiermasz z charakterystycznymi dla okresu Bożego Narodzenia stroikami, ozdobami i kartkami, które będzie można zakupić. Na gości będzie czekać kawiarenka, w której można skosztować świątecznych łakoci. Organizatorzy gwarantują rodzinną, świąteczną atmosferę.

Jasełka i Kiermasz Bożonarodzeniowy w Zespole Szkół nr 3 w Konstancinie

Martin, 16 lipca 2019