Informacje1 października 2017, 12:30,

Czarne i białe Teatr Pod Orzełkiem - Bajkowa Niedziela Piaseczno

1 października 2017 roku o godz. 14.30 i 16.00 odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której wystąpi Teatr Pod Orzełkiem i będzie można obejrzeć spektakl pt.: Czarne i białe. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Dorośli i dzieci cena biletu 10 zł. Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Centrum Kultury. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Piasecznie!

CZARNE I BIAŁE TEATR POD ORZEŁKIEM - BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Teatr Pod Orzełkiem "Czarne i białe" - poetycki spektakl dla dzieci utrzymany w stylu "Kabaretu Starszych Panów". Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała tworzą książkę o czarno-białym miasteczku. Widzowie biorą udział w przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki-kłamczuchy, Białego Kruka, Rodziny Tralalińskich, obserwują czarno-białe zjawiska z otaczającej nas rzeczywistości. Poznajemy perypetie mieszkańców miasteczka bawiąc się klasyką poezji dziecięcej. Atrakcją spektaklu są płaskie lalki przypominające figury wycięte z kart książki. Muzykę do spektaklu stworzyła Agnieszka Glińska.

CZARNE I BIAŁE TEATR POD ORZEŁKIEM - BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Informacje3 października 2017, 17:00,

Rachel Weisz w Konstancińskim Klubie Filmowym

3 października 2017 roku o godz. 19.00 zapraszamy na nowy sezon spotkań Konstancińskiego Klubu Filmowego. Miejsce: KDK (Hugonówka), ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Gwiazdą pierwszego, powakacyjnego spotkania, które odbędzie się 3 października będzie brytyjska aktorka Rachel Weisz. W pierwszy wtorek miesiąca zostanie wyświetlony jeden z filmów z jej udziałem. Tematem filmu oraz dyskusji będzie kłamstwo.

RACHEL WEISZ W KONSTANCIŃSKIM KLUBIE FILMOWYM

Organizatorzy czekają na wszystkich kinomanów z Konstancina i okolic, stałych bywalców oraz nową publiczność. Zachęcają nie tylko do udziału w projekcjach, ale także do zabrania głosu w dyskusjach, gdyż podczas ich spotkań poruszane są tematy związane z wyświetlanym filmem, ale także jego odniesieniami oraz kontekstami w kulturze. Informacje dotyczące tytułów filmów można uzyskać pod adresem mailowym: abachurska@konstancinskidomkultury.pl oraz pod numerem telefonu 22 484 20 25.