Informacje17 sierpnia 2010, 00:00,

Cyrk Krasnal odwiedzi Piaseczno - zaproszenie na występ


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 sierpnia 2010 roku o godzinie 18.00, odbędzie się pokaz cyrkowy w Piasecznie, podczas którego zaprezentuje się Cyrk Krasnal. Informacje o przyjeździe cyrku do Piaseczna, znaleźliśmy na plakatach informacyjnych rozwieszonych na terenie Piaseczna. Namiot cyrku Krasnal, stanie na placu przy skrzyżowaniu ulic Okulickiego i Wojska Polskiego.

Cyrk Krasnal został założony w 2002 roku przez panią Teresę Ciesielską. Na początku cyrk krasnal jeździł z międzynarodowym programem artystycznym, którego największą atrakcją cieszyły się występy niedźwiedzi, koni a także ewolucji na trapezie. Według informacji na stronie cyrku (cyrkkransal.blox.pl) gwarantują ponad 2 godziny świetnej zabaw, podczas której można zobaczyć: pokazy na linie pionowej, tresurę małpek, balans ze szkłem, ewolucje na wałkach, zabawy z clownem, taniec z wężami, ewolucje na trapezie, fruwające sześciokąty, tresura pudelków oraz hula-hop. Zapraszamy mieszkańców, na barwne widowisko cyrkowe w wykonaniu Cyrku Krasnal.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje17 sierpnia 2010, 00:00,

Powrót do Szkoły w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Wakacje nieuchronnie chylą się ku końcowi, rok szkolny coraz bliżej. Niezależnie od tego, czy to powrót, czy pierwsze spotkanie ze szkołą, budzi wiele emocji. Na początku września każdy uczeń chce mieć stylowe ubrania i najmodniejszy plecak. Rodzice z kolei zastanawiają się, jak spełnić życzenia dziecka, jednocześnie nie narażając jego zdrowia na szwank, a portfela na całkowite opróżnienie. Pragniemy pomóc uczniom i ich rodzicom znaleźć złoty środek w przygotowaniach. Dlatego też w dniach 21-22 sierpnia 2010 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno odbędzie się akcja POWRÓT DO SZKO£Y. Akcja Powrót Do Szkoły, będzie w godzinach: sobota 11.00-20.00, niedziela 11.00-19.00.

Powrót do szkoły akcja w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

Na stoisku eventowym, będzie wiele atrakcji:
- Szkolna moda - przygotujemy wystawę najmodniejszych ubrań i akcesoriów, w których każdy uczeń będzie modnie wyglądał i świetnie się czuł.
- Szalone eksperymenty udowodnią wszystkim niedowiarkom, że podręcznik do chemii lub fizyki może być instrukcją obsługi do świetnej zabawy.
- Konkurs, w którym do wygrania jest osiem w pełni wyposażonych markowych plecaków oraz nagród – niespodzianek ufundowanych przez restaurację FLUNCH. Warunkiem wzięcia w nim udziału jest zrobienie zakupów za przynajmniej 200 zł, w co najmniej dwóch sklepach Galerii.
Każde dziecko otrzyma upominek (upominki do wyczerpania zapasów).
autor/źródło: Immochan Biuro Galerii CH Auchan Piaseczno - www.centraauchan.pl
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie