Informacje12 lipca 2009, 00:00,

Cyrk Krasnal odwiedzi Górę Kalwarię Konstancin i Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Informujemy w imieniu właścicielki cyrku Krasnal - pani Ciesielskiej, że do 15 do 19 lipca, odbędą się występy cyrkowe, na terenie powiatu piaseczyńskiego. Z nowości w programie, pojawiły się: lwy, krokodyle, lina pionowa, szarfy - pokaz w wykonaniu duetu Ando, oraz dwóch klaunów zamiast jednego. Zapraszamy na barwne widowiska cyrkowe w wykonaniu Cyrku Krasnal, na terenie powiatu piaseczyńskiego:

15 lipca 2009, godzina 18:00 Góra Kalwaria. Miejsce: targowisko.
16 lipca 2009, godzina 18:00 Baniocha. Miejsce: Puławska - boisko.
18 lipca 2009, godzina 16:00 Konstancin. Miejsce: Mirkowska / Bielawska.
19 lipca 2009, godzina 15:00 Piaseczno. Miejsce: Okulickiego / Wojska Polskiego.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje13 lipca 2009, 00:00,

Sekcja kickboxingu w Tarczynie przy UKS Akrobata Tarczyn


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Na terenie gminy Tarczyn, działa sekcja kickboxingu UKS Akrobata. W klubie trenuje około 25 osób, we wszystkich grupach wiekowych kobiet i mężczyzn. Sekcja z inicjatywy Prezesa klubu Pana Andrzeja Latkowskiego została założona w październiku 2007 roku. Namówił on do współpracy aktualnego v-ce Mistrz Świata Piotra Bąkowskiego, który chętnie się na nią zgodził. W ciągu zaledwie dwóch lat, sekcja rozwinęła się bardzo dynamicznie, zyskując duże poparcie środowiska. Zawodnicy startując aktywnie w turniejach krajowych i międzynarodowych, odnieśli wiele sukcesów, za które zostali nagrodzeni miedzy innymi przez Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego w Piasecznie.

Sekcja kickboxingu w Tarczynie przy UKS Akrobata

Obecnie do czołowych zawodników zaliczają się: Patryk Zdrojewski i Jakub Jakubowski - wielokrotni medaliści Mistrzostw Polski Juniorów i seniorów, Puchar Polski oraz zawodów międzynarodowych jak Puchar Austrii lub Włoch. Na wyróżnienie zasługują też Patrycja Jaworska i Pawel Biernat, najmłodsi zawodnicy sekcji aktywnie biorący udział w jej życiu. Oo dwóch lat, sekcja organizuje jeden z dwóch największych w Polsce turniejów międzynarodowych Mazovia Open International z udziałem zawodników z Belgii, Włoch, Słowacji, Ukrainy, Egiptu I Niemiec. Na grudzień 2009 roku, planowana jest 3 edycja imprezy. Kickboxierzy z Tarczyna, aktywnie wspolpracją z klubami KS Nadtsal trenowanymi przez trenera Tomasza Bąka oraz KS Piaseczno trenowanymi przez Piotra Siegoczyńskiego i Marcina Palube oraz Bąkowski Fight Club Warszawa Śródmieście, prowadzonym przez Piotra Bąkowskiego (www.kickboxing-warszawa.com)


Piotr Bąkowski Team - trening dzieci w Tarczynie

Treningom w klubie, towarzyszy serdeczna rodzinna atmosfera, z pewnością miedzy innymi dzięki licznemu udziałowi w treningach dzieci. Grupy wiekowe ćwiczących: Dzieci (7-9 lat), Kadeci Młodsi (10-12 lat), Kadeci Starsi (13-15 lat), Juniorzy (16-18 lat), Młodzieżowcy (18-20 lat), Seniorzy (powyżej 16 lat). Trenerem jest Piotr Bąkowski: czarny pas II dan, miedzy innymi v-ce Mistrz Świata 2007, v-ce Mistrz Europy 2008, wielokrotny Mistrz Polski, Członek Zarządu Polskiego Związku Kickboxingu PZKB, trener Kadry Mazowieckiego Związki Kickboxing MZKB, zawodnik KS Piaseczno, zawodnik Kadry Narodowej -57kg semi-contact. Wychowanek Pierwszego polskiego Mistrza Świata, trenera KS Piaseczno Piotra Siegoczyńskiego. Więcej informacji: Piotr Bąkowski. Drugi zawód trenera Piotra Bąkowskiego, to Fotograf Podróżnik (www.eskapada.org).


KICKBOXING B¡KOWSKI FIGHT CLUB

Sekcja kickboxingu UKS Akrobata w Tarczynie

Hala sportowa ul. Szarych Szeregów 8, Tarczyn
Prezes Klubu: Andrzej Latkowski (tel. 502-768-701)
Trener: Piotr Bąkowski (516-673-288)
Treningi: pon, śr, czw godz. 17:00
Strona: www.kickcenter-tarczyn.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie