Informacje3 września 2013, 00:00,

CYRK KORONA WYST¡PI W PIASECZNIE

8 września 2013 roku o godz. 16.00 Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi choreografami i artystami z całego świata wystąpi w Górze Kalwarii i przedstawi nowe widowisko pt. Fabryka Śmiechu. Namiot będzie rozstawiony na boisku przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. Bilety można kupić przez stronę internetową Cyrku Korona: www.cyrk-korona.com.pl

CYRK KORONA WYST¡PI W PIASECZNIE

Nazwa programu "Fabryka Śmiechu" jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

CYRK KORONA WYST¡PI W PIASECZNIE

Publiczność na scenie Cyrku Korona będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy - Mr. Chap, oraz debiutujący Mr. Hot Dog.

CYRK KORONA WYST¡PI W PIASECZNIE

Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabrało atrakcji dla miłośników zwierząt! Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią: białe lwy, uchatki kalifornijskie, wielbłądy, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery, kuce, małpy, byk szkocki, oraz kozy, gęsi, koguty. Takiego widowiska nie można przegapić!
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje4 września 2013, 00:00,

Narodowe Czytanie Fredry w Magdalence

Gminna Biblioteka Publiczna w Lesznowoli zaprasza mieszkańców na Narodowe Czytanie utworów Aleksandra Fredry, które odbędzie się 7 września 2013 roku w godz. 11.00-14.00. Miejsce spotkania: Centrum Integracji Społecznej przy ul. Lipowej 28 w Magdalence. Podczas narodowego czytania zostanie zaprezentowany utwór Zemsta – komedia w czterech aktach wierszem. Zapraszamy na Narodowe Czytanie Fredry w Magdalence.

Narodowe Czytanie Fredry w Magdalence

Akcenty towarzyszące: wystawa malarstwa Moniki Niżyńskiej, wystawa numizmatyki poświęconej postaci Aleksandra Fredry, wystawa dzieł Fredry w ośmiu tomach wydanych w 1880 roku, koncert muzyki klasycznej, wyświetlanie fragmentu filmu reż. Andrzeja Wajdy - Zemsta z 2002 roku.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola