Informacje3 września 2013, 00:00,

CYRK KORONA WYST¡PI W GÓRZE KALWARII

7 września 2013 roku o godz. 16.00 Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi choreografami i artystami z całego świata wystąpi w Górze Kalwarii i przedstawi nowe widowisko pt. Fabryka Śmiechu. Namiot będzie rozstawiony na Targowisku przy ul. Mariańskiej w Górze Kalwarii. Bilety można kupić przez stronę internetową Cyrku Korona: www.cyrk-korona.com.pl

CYRK KORONA WYST¡PI W GÓRZE KALWARII

Nazwa programu "Fabryka Śmiechu" jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku. W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

CYRK KORONA WYST¡PI W GÓRZE KALWARII

Publiczność na scenie Cyrku Korona będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy - Mr. Chap, oraz debiutujący Mr. Hot Dog.

CYRK KORONA WYST¡PI W GÓRZE KALWARII

Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabrało atrakcji dla miłośników zwierząt! Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią: białe lwy, uchatki kalifornijskie, wielbłądy, konie arabskie, coby i fryzyjskie, zebry, lamy, dromadery, kuce, małpy, byk szkocki, oraz kozy, gęsi, koguty. Takiego widowiska nie można przegapić!
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje3 września 2013, 00:00,

iwiGARAżÓWKA 2 sąsiedzka wyprzedaż wymiana skarbów wszelakich w Nowej Iwicznej

7 września 2013 roku od godziny 13.00, mieszkańcy Nowej Iwicznej zapraszają na iwiGARAżÓWKę, czyli sąsiedzką wyprzedaż / wymianę skarbów wszelakich! Będzie można pozbyć się niechcianych pamiątek wakacyjnych, zakupić drobiazgi niezbędne do szkoły, przygotować garderobę na jesienną szarugę i zimowe zawieruchy. Miejsce: Nowa Iwiczna, ul. Zimowa (naprzeciw białej bramy 49/77), zielony skwer osiedla Nasza Chata. Organizatorzy tj.: mieszkańcy osiedla Nasza Chata - zapewniają: miejsce, terenową przymierzalnię i muzykę. Jeśli masz pomysł na dodatkowe atrakcje, napisz: iwigarazowka@gmail.com

IWIGARAżÓWKA 2 S¡SIEDZKA WYPRZEDAż WYMIANA SKARBÓW WSZELAKICH W NOWEJ IWICZNEJ

iwiGARAżÓWKA 2.0 ZRÓB PORZ¡DEK W SZAFACH!
- sprzedajemy lub wymieniamy wszystko: ubrania, cd, dvd, książki, zabawki, sprzęt
- każdy organizuje swoje stoisko (może być koc, stolik, stojak, kartony itp.)
- udział w imprezie jest darmowy
- można pochwalić się swoją twórczością: sprzedawać ciasta, biżuterię, obrazy, cokolwiek
- liczą się dobre chęci i miła atmosfera!

IWIGARAżÓWKA 2 S¡SIEDZKA WYPRZEDAż WYMIANA SKARBÓW WSZELAKICH W NOWEJ IWICZNEJ
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola