Informacje6 czerwca 2012, 00:00,

Cykle Fotograficzne wystawa Oli Buczkowskiej

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza mieszkańców na wernisaż wystawy Oli Buczkowskiej pt. CYKLE FOTOGRAFICZNE. Otwarcie wystawy odbędzie się 9 czerwca 2012 roku o godz. 17.00 w KDK przy ul. Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna. Wystawa fotograficzna potrwa do 29 lipca 2012 roku. Zapraszam!

CYKLE FOTOGRAFICZNE WYSTAWA OLI BUCZKOWSKIEJ

Ola Buczkowska jest absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w £odzi. Należy do grona najwybitniejszych artystek polskich średniego pokolenia. Swoje prace prezentowała m. in. w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski, Galerii Studio w Warszawie, Galerii Bunkier Sztuki w Krakowie, Galerii Arsenał w Białymstoku, podczas Festiwalu Fotografii w £odzi i Miesiąca Fotografii w Krakowie a także w galeriach i podczas festiwali fotografii za granicą.

TYTU£

Wystawa w Konstancińskim Domu Kultury w sposób przekrojowy pokaże wybrane zdjęcia z projektów realizowanych przez artystkę w ciągu ostatnich kilku lat i zatytułowanych Mężatki, Czerwony Namiot, Od-ciążone, Basen i Arachne. Prace wchodzące w skład tych projektów w sposób niezwykle subtelny obrazują różne stany kobiecej tożsamości oraz relacje kobiet z kulturą, naturą i z innymi ludźmi. Wieloaspektowość i przełamywanie stereotypów to ich najbardziej uderzające cechy. Strona internetowa Oli Buczkowskiej: www.olabuczkowska.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje7 czerwca 2012, 00:00,

Weekendowe przejazdy powozem konnym na Górki Szymona oraz Zimne Doły

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno poinformował, ze w najbliższą niedzielę 10 czerwca 2012 roku, odbędzie się inauguracyjny przejazd pojazdem konnym, który ruszy o godz. 12.00 z ul. Zgoda w Piasecznie (obok Parku Miejskiego w Piasecznie). Przejazdy powozem konnym wykonuje firma BINGO, w ramach realizowanego programu turystyki weekendowej dla Miasta i Gminy Piaseczno, opracowanego przez Stowarzyszenie Prywatnych Właścicieli Nieruchomości Piaseczna.

WEEKENDOWE PRZEJAZDY POWOZEM KONNYM NA GÓRKI SZYMONA ORAZ ZIMNE DO£Y

Firma będzie świadczyć usługi w dni wolne od pracy, przewożąc turystów pojazdami konnymi po wytyczonych trasach łączących centrum miasta z terenami rekreacyjnymi: Zalesie Dolne GÓRKI SZYMONA oraz Zalesie Górne ZIMNE DO£Y. Kontakt do organizatora: tel. 501 719 650; e-mail: adreg@poczta.onet.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno