Informacje13 lipca 2016, 08:00,

Crossminton w Parku Zdrojowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Miłośników aktywności sportowych zapraszamy do Parku Zdrojowego. W każdy wtorek i piątek wakacji, będzie można spróbować swoich sił w crossmintonie - grze łączącej najciekawsze elementy tenisa, badmintona i squasha. Zajęcia są bezpłatne.

CROSSMINTON W PARKU ZDROJOWYM

Crossminton wcześniej nazywany speed badmintonem, wymyślony został w Niemczech. Ojcem chrzestnym gry jest Bill Brandes, wynalazca specjalnych aerodynamicznych lotek, do których później opracowano odpowiednie rakiety. Dzięki nim, lotki podczas gry mogą osiągać prędkość nawet do 290 km/h. Żeby zacząć grać w crossmintona wystarczą tylko chęci. Niezbędny sprzęt: rakietki oraz lotki zapewnia organizator zajęć - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Instruktor – Adam Grzegorzewski chętnym osobom, przybliży zasady gry. Do zabawy nie potrzeba żadnych siatek, słupków, czy też specjalnego kortu.

Zapraszamy do gry w crossmintona w każdy wtorek i piątek, lipca oraz sierpnia. Zajęcia odbywają się od 18.30 do 20.30, na trawie obok Konstancińskiego Domu Kultury Hugonówka. Udział bezpłatny. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje10 lipca 2016, 16:00,

Klasycznie i jazzowo Musica da Camera - Koncert Letni Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

10 lipca 2016 roku o godz. 16.00 odbędzie się koncert z cyklu Musica da Camera pt. Klasycznie i jazzowo. Koncert wypełnią utwory największych kompozytorów klasyki i jazzu, od Bacha do Gerschwina. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert do Amfiteatru w Parku Zdrojowym.

Klasycznie i jazzowo Musica da Camera - Koncert Letni Konstancin

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie