Informacje4 grudnia 2016, 10:00,

Cross Mikołajkowy na Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym

Gmina Piaseczno, Powiat Piaseczyński oraz Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Kondycja serdecznie zapraszają na III edycję Crossu Mikołajkowego na Górki Szymona. Wydarzenie odbędzie się 4 grudnia 2016 roku zgodnie z poniższym programem. Zapisy odbywają się poprzez stronę www.kondycja.com.pl/startmeta/ Serdecznie zapraszamy.

CROSS MIKOŁAJKOWY NA GÓRKACH SZYMONA W ZALESIU DOLNYM

Cross Mikołajkowy program:
10.00 -11.30 - wydawanie pakietów startowych
11.00 - 500 m Mały Mikuś 500 m (2008 i młodsi)
11.20 - start Crossu Rodzinnego na 1 km (bez ograniczeń wiekowych)
11.20 - start Nordic Walking na 3 km
12.00 - start Crossu Mikołajkowego na 5 km (12 lat i starsi)
13.00 - wręczenie nagród
14.00 - zakończenie imprezy

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

CROSS MIKOŁAJKOWY NA GÓRKACH SZYMONA W ZALESIU DOLNYM

Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Kondycja

Informacje17 listopada 2016, 10:00,

Tydzień Edukacji Globalnej Razem Dla Pokoju w Górze Kalwarii

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii w porozumieniu z Gminną Biblioteką Publiczną przygotował szereg wydarzeń związanych z tematem zrównoważonego rozwoju. Warsztaty w szkołach, wykłady, seanse filmowe zostały przygotowane we współpracy z "Grupą zagranica", "Amnesty International" oraz "Zieloną Siecią". Zaplanowane działania edukacyjne będą dotyczyły nie tylko bieżącej sytuacji związanej z przeciwdziałaniem konfliktom, ale będą jasno wskazać na przyczyny takich zjawisk, jak ubóstwo, nierówności, dyskryminacja, nadmierne wykorzystywanie zasobów, czy konflikty zbrojne. Wierzymy, że włącznie się Ośrodka Kultury w Górze Kalwarii w ogólnopolską kampanię prowadzonej pod hasłem "Tydzień edukacji globalnej 2016 - #RazemDlaPokoju" wpłynie na społeczny odbiór zagadnień związanych z ideą zrównoważonego rozwoju. Zapraszamy na Tydzień Edukacji Globalnej.

TYDZIEŃ EDUKACJI GLOBALNEJ GÓRA KALWARIA