Informacje7 grudnia 2014, 11:00,

Cross Mikołajkowy na Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym

Stowarzyszenie Rekreacyjno Sportowe Kondycja zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Crossie Mikołajkowym na dystansie od 1km, 5 km oraz 3 km Nordic Walking. Impreza biegowa odbędzie się na terenie rekreacyjnym Górki Szymona w dniu 7 grudnia 2014 roku o godz. 11.00. Zapisy na stronie organizatora www.kondycja.com.pl/cross-mikolajkowy/

Cross Mikołajkowy na Górkach Szymona w Zalesiu Dolnym

Redkacja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=3410&start=135
Informacje7 grudnia 2014, 20:00,

Rafał Sarnecki Brooklyn Quintet - Niedziela z Jazzem w Piasecznie

7 grudnia 2014 roku w ramach Niedzieli z Jazzem odbędzie się koncert w wykonaniu Rafał Sarnecki Brooklyn Quintet. Występ w sali Domu Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49 rozpocznie się o godz. 19.00. Wstęp: 15 PLN. W skład zespołu wchodzą czołowi muzycy młodej nowojorskiej sceny jazzowej: Lucas Pino - saksofon tenorowy i klarnet basowy (USA), Glenn Zaleski - fortepian (USA), Rick Rosato - kontarabas (Kanada), Colin Stranahan - perkusja (USA). Zapraszamy na Niedzielę z Jazzem w Piasecznie.

Rafał Sarnecki Brooklyn Quintet - Niedziela z Jazzem w Piasecznie

RAFAŁ SARNECKI BROOKLYN QUINTET W 2008 roku Rafał Sarnecki - gitarzysta jazzowy, kompozytor, aranżer, urodzony w 1982 roku w Warszawie - założył w Nowym Jorku kwintet, który do dzisiejszego dnia regularnie występuje w klubach jazzowych na Manhattanie i Brooklynie prezentując kompozycje lidera. W kwietniu 2013 Rafał nagrał w powyższym składzie swoją trzecią płytę autorską, która zostanie wydana jesienią 2014 przez uznaną amerykańską wytwórnię Brooklyn Jazz Underground Records. Muzykę wykonywaną przez zespół można określić jako współczesny akustyczny jazz z rozbudowanymi formami i niestandardowymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Mimo złożonych harmonii i nieregularnych rytmów muzyka wykonywana przez kwintet zawsze jest entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność dzięki charakterystycznej melodyjności i bogactwie brzmień.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redkacja, 16 lipca 2019