Informacje27 czerwca 2017, 10:00,

Córka doskonała - Dyskusyjny Klub Książki w Woli Prażmowskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Biblioteka Publiczna Gminy Prażmów zaprasza na spotkanie DKK dla dorosłych, które odbedzie się 27 czerwca 2017 roku o godz. 12.00. Miejsce: filia Biblioteki przy ul. Głównej 57 w Woli Prażmowskiej. Podczas spotkania, będzie rozmowa na książce pt.: Córka doskonała, Amanda Prowse. Egzemplarze książki są dostępne w bibliotce w Woli Prażmowskiej.

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI W WOLI PRAŻMOWSKIEJ

PIĘKNA, RODZINNA OPOWIEŚĆ, KTÓRĄ POWINNA PRZECZYTAĆ KAŻDA KOBIETA ZMĘCZONA MONOTONIĄ ŻYCIA Żona. Matka. Córka. Tylko, co zrobić, kiedy ma się tego wszystkiego serdecznie dosyć? Jackie całym sercem kocha swoją rodzinę. Jasne, jej nastoletnie dzieci potrafią być rozkapryszone, a mężowi czasami przydałby się porządny kopniak… motywacji. Ach, i całodobowe usługiwanie matce z Alzheimerem to również nie jest bułka z masłem. Jackie poświęciła wiele, żeby jej dom stał się ostoją bezpieczeństwa i miłości. Jednak ciasna, acz urokliwa posiadłość z widokiem na morze już jej nie wystarcza. Największym pragnieniem Jackie jest, aby jej dzieci nie zmarnowały swojej przyszłości, tak jak niegdyś zrobiła to ona. Skoro Martha, jej najstarsza córka, dostała się na uniwersytet i spełnia marzenia, to jej poświęcenie chyba było czegoś warte… prawda? Amanda Prowse odnalazła wyśmienity sposób na pisanie o bolesnych i ciężkich realiach codziennego życia. Nie zostałam przeniesiona do jakiegoś wyimaginowanego – przesłodzonego czy zupełnie abstrakcyjnego – świata, który jest mi obcy. Zamiast tego spędziłam wspaniały czas nad powieścią o prawdziwym życiu i to było fantastyczne! - The Glass House Girls

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI W WOLI PRAŻMOWSKIEJ

Amanda Prowse spędziła 10 lat życia, pracując w korporacji jako konsultantka. Po tym czasie odkryła, że jej powołaniem jest pisarstwo. Specjalizuje się w prozie miłosnej, która swoim niepowtarzalnym stylem urzeka niejedną kobietę. Amanda mieszka w West Country z mężem i dwójką nastoletnich synów.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje24 czerwca 2017, 12:00,

Piknik sołectw Chojnowa Orzeszyna i Pilawy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 czerwca 2017 roku na placu przy OSP Chojnów odbędzie się wspólny piknik sołectw Chojnowa, Orzeszyna i Pilawy. Impreza odbędzie w godz. 14.00-22.30. W programie: gry i zabawy sportowe, pokazy pierwszej pomocy, piana dla dzieci, koncert zespołu Leśne Echo oraz zabawa taneczna "na trawie". Szczegóły na poniższym plakacie.

PIKNIK SOŁECTW CHOJNOWA ORZESZYNA I PILAWY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie