Informacje17 maja 2013, 00:00,

Constanzo Cantare Konstancińskie Spotkania Chóralne w Amfiteatrze w Parku Zdrojowym

Szkoła Muzyczna w Konstancinie-Jeziornie i Konstanciński Dom Kultury zaprasza na Konstancińskie Spotkania Chóralne Constanzo Cantare, podczas którego wystąpią dziecięce i młodzieżowe zespoły wokalne i chóry. Spotkania maja na celu rozwijanie wśród dzieci i młodzieży wspólnej pasji zespołowego muzykowania. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 maja 2013 roku o godz. 16.00. Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym.

KONSTANCIńSKIE SPOTKANIA CHÓRALNE CONSTANZO CANTARE

Podczas koncertu prezentują się zaproszone do udziału chóry ze szkół muzycznych oraz dziecięce zespoły wokalne z trenu naszej Gminy i Powiatu. Zaproszone zostały 3 chóry i 3 zespoły wokalne z Konstancina-Jeziorny, Słomczyna, Sochaczewa i Warszawy. Spotkania rozpoczyna się o godz. 15.00 prezentacją zespołów i krótką próbą wspólnej piosenki. Koncert Constanzo Cantare rozpoczyna się o godz. 16.00. Zespoły kolejno wykonają przygotowany program. Koncert wieńczy finałowy występ wszystkich uczestników i wykonanie wspólnej piosenki. Serdecznie zapraszamy na koncert do Amfiteatru w Konstancinie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje17 maja 2013, 00:00,

Zbiórka surowców wtórnych w Nowej Iwicznej

Sołtys i Rada Sołecka Nowej Iwicznej zaprasza na zbiórkę surowców wtórnych, która odbędzie się 18 maja 2013 roku w godzinach od 10.00 do 15.00. Kontenery na śmieci wielkogabarytowe, elektrośmieci, plastikowe opakowania, złom oraz makulaturę, będą podstawione na parkingu szkolnym przy ul. Krasickiego w Nowej Iwicznej.

ZBIÓRKA SUROWCÓW WTÓRNYCH W NOWEJ IWICZNEJ
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola