Informacje10 listopada 2015, 05:00,

Co zrobić by w Zalesiu było ładniej? w ramach projektu Wlaz w las

Zapraszamy na II etap projektu "Wlaz w las". Początek 7 listopada 2015 r. w Zalesiu Górnym w Klubie Kultury przy ulicy Jelonka 2 w godz. 10:00 – 12:00. Zapraszamy dzieci w wieku 11-12 lat na bezpłatne interdyscyplinarne warsztaty "Co zrobić by w Zalesiu było ładniej?". Mile widziane będą też osoby dorosłe (rodzice, dziadkowie). W programie zajęcia dziennikarskie, artystyczne i działania społeczne. Więcej informacji na stronie https://www.facebook.com/wlazwlas

Co zrobić by w Zalesiu było ładniej? w ramach projektu Wlaz w las

Informacje4 grudnia 2015, 08:00,

Kiermasz Bożonarodzeniowy - świąteczna akcja pomocy najuboższym dzieciom

Już po raz 13! w naszej szkole ruszy Świąteczna akcja pomocy najuboższym dzieciom, czyli Kiermasz Bożonarodzeniowy połączony z loterią fantową, koncertem i wieloma atrakcjami. Zaczynaliśmy od 3 stoisk na korytarzu szkolnym, obecnie to piknik rodzinny połączony ze stoiskami firm, koncertem talentów, kawiarenką, kącikiem z klockami dla malucha, losowaniem cennych nagród dla uczestników. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Jazgarzewie zwracają się z serdeczną prośbą o pomoc w zgromadzeniu fantów i środków na loterię lub udział w kiermaszu przedświątecznym.

Kiermasz Bożonarodzeniowy - świąteczna akcja pomocy najuboższym dzieciom

Podczas zeszłorocznego kiermaszu zebraliśmy, mimo kryzysu, ponad 7000 zł.to dowód, że Wszyscy macie wielkie, wrażliwe serca i nie jest Wam obojętny los naszych dzieci. Udało nam się z tych środków opłacić dzieciom wyjazdy na „zielone szkoły”, wycieczki i zajęcia dodatkowe, pomóc rodzinom naszych uczniów w trudnych sytuacjach losowych. W akcji wzięło udział wiele znakomitych firm m.in.: Auchan, Wydawnictwo Nowa Era, Lyreco, Laboratorium Kosmetyczne Dr Ireny Eris- marka Lirene,Kaufland, Sport Masters,Eveline Cosmetis, Avon, Nokia, Bank BPH- Oddział w Konstancinie,Bank Spółdzielczy Oddział w Piasecznie, Leroy Merlin, Salon Samochodowy Volkswagen - Audi – P. Wajdemajer, Hurtownia Papiernicza Alma P. Okrzeja, Hurtownia Odzieżowa P. Erden, Galeria „Artis", "Yamoo", "Norauto", Stonoga- centrum zabaw, Swoje stoiska wystawiły firmy: z bombkami, biżuterią, kwiaciarnie, galerie. Wszyscy darczyńcy są na stronie szkoły www.zspjazgazrew.pl w zakładce "kiermasz" Będę ogromnie wdzięczna, gdy przyłączycie się do akcji . Dając fanty na loterię lub wystawiając stoisko.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY - ŚWIĄTECZNA AKCJA POMOCY NAJUBOŻSZYM DZIECIOM

Zjednoczmy nasze serca ponownie już 13 raz, tym razem 4 grudnia 2015 w piątek. I Ty możesz zostać Świętym

Organizatorka