Informacje10 kwietnia 2016, 15:00,

Co w trawie bzyczy? Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii

10 kwietnia 2016 roku o godz. 15.00 zapraszamy na Teatralną Niedzielę do Góry Kalwarii, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Co w trawie bzyczy? Miejsce: Ośrodek Kultury, ul. Por. Białka 9, Góra Kalwaria. Przedstawienie dla dzieci w wieku od 1,5 roku do 5 lat. Wstęp: 10 zł

CO W TRAWIE BZYCZY? TEATRALNA NIEDZIELA W GÓRZE KALWARII

Przeczytaj też: W centrum Góry Kalwarii zostaną wybudowane kamienice. Jak będą wyglądać? [ZDJĘCIA]

Zapraszamy najmłodszych na kameralny spektakl, który dzieje się na łące. Dzieci spotkają w jego trakcie pszczółki, ślimaczki, motylki i pajączki. Aktorzy wciągają małych widzów do teatralnej zabawy. Przedstawienie jest interaktywne. Występują: Ewa Tucholska,Tomasz Piątkowski Realizacja: Małgorzata Domańska, Ewa Tucholska, Tomasz Piątkowski Muzyka: Krzysztof Jaszczak Spektakl trwa 30 minut oraz 15 minut zabawy z aktorami.

Informacje10 kwietnia 2016, 16:00,

Koncert muzyczno-poetycki dla Papieża-Polaka w Tarczynie

Burmistrz Tarczyna oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na koncert muzyczno-poetycki dla Papieża-Polaka, który odbędzie się 10 kwietnia 2016 roku o godz. 16.00. Miejsce: Sala widowiskowa im. Mieczysława Fogga, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Wstęp wolny.

KONCERT MUZYCZNO-POETYCKI DLA PAPIEŻA-POLAKA W TARCZYNIE

Wykonawcy: