Artykuł partnerski17 kwietnia 2020, 08:26,

Co to za choroba - jak szybko możesz sprawdzić co ci dolega?

Co to za choroba - jak szybko możesz sprawdzić co ci dolega?

Dla wielu z nas zdrowie jest najwyższą wartością. Zrozumiałym jest więc, że w chwili, gdy zaczynamy zauważać u siebie pogorszenie samopoczucia czujemy się niepewnie.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Chcemy jak najszybciej dowiedzieć się co nam dolega i jak sobie pomóc. Nie zawsze jednak mamy możliwość odwiedzić lekarza. Co zrobić w takiej sytuacji? Przekonajmy się.

Lekarz online - szybka porada przez internet

W sytuacji, w której nie mamy możliwości skorzystać z pomocy lekarskiej nie musimy wcale zmagać się z niepewnością. Dzięki dostępowi do internetu możemy sprawdzić, o czym mogą świadczyć objawy, które nas niepokoją. Jednym z miejsc, w którym znajdziemy wiele przydatnych informacji na temat chorób i dolegliwości, które wywołują jest strona internetowa https://cotozachoroba.pl/

Co to za choroba - serwis, w którym znajdziesz cenne informacje

Co to za choroba to serwis internetowy, którego rolą jest udzielenie porady lekarskiej online, dzięki której dowiesz się na co chorujesz i w jaki sposób poradzić sobie z danym problemem. Praktyczna wyszukiwarka pozwala na znalezienie informacji na temat setek schorzeń. Wystarczy, że wpiszesz w nią objawy choroby, które obserwujesz u siebie lub bliskiej ci osoby. 

Dlaczego warto z niego skorzystać?

Dzięki informacjom, które znajdziesz w serwisie nie tylko dowiesz się z jaką chorobą prawdopodobnie zmaga się twój organizm, ale również w jaki sposób możesz sobie pomóc i wrócić do zdrowia. W encyklopedii zdrowia znajdziesz wiele cennych informacji na temat badań diagnostycznych, które mogą pomóc w ustaleniu z jaką chorobą się zmagasz. Co więcej, serwis oferuje również dostęp do wielu porad z zakresu dbania o zdrowie, dzięki którym możesz zadbać o swój organizm i dowiedzieć się co może mu szkodzić.

Podsumowując, jeśli zauważamy u siebie niepokojące objawy, które mogą świadczyć o występowaniu choroby a nie mamy możliwości skorzystać z pomocy lekarza w tradycyjny sposób, warto skorzystać z możliwości jakie daje nam lekarz online. Dzięki rzetelnym informacjom zgromadzonym w encyklopedii zdrowia nie tylko dowiemy się na co chorujemy ale również w jaki sposób właściwie zadbać o swoje zdrowie. 

autor/źródło: cotozachoroba.pl

Napisz komentarz

Informacje12 kwietnia 2020, 07:32,

Ile kalorii ma oliwa z oliwek? Nie uwierzysz

 Ile kalorii ma oliwa z oliwek? Nie uwierzysz

Sprawdziliśmy kaloryczność oliwy z oliwek. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w oliwie z oliwek pochodzą w 0% z białka, 0% z węglowodanów i 100% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma oliwa z oliwek, ile waży oliwa z oliwek lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w oliwie z oliwek, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Olive oil - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Sprawdzamy wartość energetyczną wódki. Sprawdź ile ma kalorii

Oliwa z oliwek - kalorie i wartości odżywcze

Oliwa z oliwek zawiera 884 kcal na 100g.

Przykładowo łyżka oliwy z oliwek (11 g) to około 97 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 4% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera łyżka oliwy z oliwek (11 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 1.5 jabłka, 1 szklanka coli, 0.5 plastra sera żółtego, 0.5 kromki chleba, 0.5 szklanki mleka, 5 łyżeczek cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 14 minut, pływać przez 11 minut lub biegać przez 10 minut.

Czy oliwa z oliwek tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Oliwa z oliwek to produkt o jednej z najniższych zawartości kalorii wśród olejów. Spożywanie oliwy z oliwek wydaje się być dobrym wyborem dla osób na diecie. Trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród olejów.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w oliwie z oliwek?

0 g białka - oliwa z oliwek nie zawiera białka.

Ile węglowodanów jest w oliwie z oliwek?

0 g węglowodanów - oliwa z oliwek nie zawiera węglowodanów.

Ile waży oliwa z oliwek?

Łyżka oliwy z oliwek waży ok. 11g.
Łyżeczka oliwy z oliwek waży ok. 6g.
Szklanka oliwy z oliwek waży ok. 215g.
Kieliszek 100ml oliwy z oliwek waży ok. 97g.
Kieliszek 40ml oliwy z oliwek waży ok. 38g.

Ile błonnika jest w oliwie z oliwek?

0 g błonnika - oliwa z oliwek nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie