Informacje18 czerwca 2017, 13:00,

CO SOSNY USŁYSZAŁY - Bajkowy Plac Edukacyjnych Zabaw Kreatywnych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


18 czerwca 2017 roku o godz. 15.00 zapraszamy na Bajkowy Plac Edukacyjnych Zabaw Kreatywnych - CO SOSNY USŁYSZAŁY. Miejsce: Altana przy Hugonówce, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Kolejne spotkania z tej serii odbędą się: 16 lipca i 20 sierpnia.

CO SOSNY USŁYSZAŁY - BAJKOWY PLAC EDUKACYJNYCH ZABAW KREATYWNYCH

CO SOSNY USŁYSZAŁY - Bajkowy Plac Edukacyjnych Zabaw Kreatywnych. Dzieci i rodziców zapraszamy na cykl spotkań w altanie przy Hugonówce „Co sosny usłyszały”. KDK wraz z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści przygotował unikalny program animacji dla rodzin w formie bajkowych przedstawień i warsztatów kreatywnej pracy z bajką. Na wstępie Michał Malinowski, dyrektor Muzeum Bajek, Baśni I Opowieści, w barwny sposób zaprezentuje opowieści z różnych części świata. Styl opowiadania jest bardzo żywy. Dzieci uczestniczą aktywnie, wydają odgłosy, imitują bajkowe postaci, angażują się całym ciałem. Następnie odbywają się animacje z klockami MuBaBaO oraz warsztaty tworzenia i opowiadania bajek. Na zakończenie będzie zabawa w wizualizację słów, polegająca na wykonaniu przestrzennych ilustracji oraz papierowych teatrzyków. Dopełnieniem atrakcji będzie zabawa z mięciutkimi Bajkostworami.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Polecane dla Ciebie

Informacje13 czerwca 2017, 17:54,

II Maraton Powiatu Piaseczyńskiego Sztafet 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy na II Maraton Powiatu Piaseczyńskiego Sztafet, który odbędzie się 17 czerwca 2017 roku w godz. 9.00-16.00 na terenie LKS Jedność Żabieniec koło Piaseczna. Pierwsza edycja EKIDEN cieszyła się ogromną popularnością wśród firm, które wystawiły swoich najmocniejszych zawodników w sześcioosobowych drużynach. W tym roku zapraszamy na drugą edycję Maratonu Powiatu Piaseczyńskiego Sztafet.

II MARATON POWIATU PIASECZYŃSKIEGO SZTAFET 2017

Zawodnicy będą mieli do pokonania łącznie trasę 42 km 195 m, która podzielona została na sześć odcinków: 7 195 + 10 km + 10 km + 5 km + 5 km + 5 km. Bieg odbędzie się na pętli o długości 2,5 km. Start zaplanowano na terenie LKS Jedność Żabieniec koło Piaseczna. Drużyny podzielono na klasyfikację męską, żeńską i mix. Zwycięskie drużyny otrzymają trofea sportowe i nagrody. Wszyscy uczestnicy, którzy ukończą bieg, otrzymają pamiątkowe medale, napoje i poczęstunek. EKIDEN to wydarzenie dla całej rodziny. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla młodszych i starszych, w tym stoiska wystawowe, występy artystyczne, konkursy z nagrodami i strefę gastronomiczną.

autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie