Informacje24 kwietnia 2018, 16:00,

Co powiat zrobił dla naszych gmin?


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W imieniu Zarządu Powiatowego Prawo i Sprawiedliwość w powiecie piaseczyńskim zapraszamy na rozpoczynający się cykl spotkań z Wojciechem Ołdakowskim - Starostą Piaseczyńskim. Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 kwietnia 2018 roku o godz. 18.00 w sali konferencyjnej przy ul. Leśnej 15/17 w Konstancinie-Jeziornie.

CO POWIAT ZROBIŁ DLA NASZYCH GMIN?

Rozpoczynając od kwietnia, Starosta spotka się kolejno z mieszkańcami każdej gminy wchodzącej w skład powiatu piaseczyńskiego. Podczas spotkań zostanie podsumowana kończąca się kadencja samorządu powiatowego wraz z omówieniem najważniejszych działań podejmowanych przez Starostwo Powiatowe w Piasecznie w okresie, gdy kierował nim Starosta z PiS. Spotkania odbędą się pod hasłem "Co powiat zrobił dla naszych gmin?".

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 marca 2018, 06:00,

Tężnia Solankowa Uzdrowiska Konstancin-Zdrój - inhalatorium na wolnym powietrzu w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Od czwartku 29 marca 2018 roku, po zimowej przerwie, wraca możliwość zdrowotnych inhalacji w tężni solankowej. Zapraszamy do korzystania z leczniczych i pro-zdrowotnych właściwości konstancińskiej tężni. Tężnia Solankowa zaprasza!

TĘŻNIA SOLANKOWA UZDROWISKA KONSTANCIN-ZDRÓJ

Tężnia Solankowa Uzdrowiska Konstancin-Zdrój S.A. jest obiektem leczniczym – inhalatorium zewnętrznym. Została zbudowana w 1978 roku i jest zasilana solanką z położonego nieopodal odwiertu, która, dzięki stężeniu minerałów 6,5%, posiada właściwości lecznicze. Dowiedz się więcej na stronie internetowej: teznia.com.pl

TĘŻNIA SOLANKOWA UZDROWISKA KONSTANCIN-ZDRÓJ - INHALATORIUM NA WOLNYM POWIETRZU W KONSTANCINIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie