Informacje17 listopada 2010, 00:00,

Ciekawa sobota w Kluboksięgarni Za Rogiem Nowa Iwiczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Kluboksięgarnia Za Rogiem serdecznie zaprasza w sobotę 20 listopada 2010 roku na spektakl teatru domowego z ulicy Chmielnej oraz spotkanie z Agnieszką Graff. Kluboksięgarnia Za Rogiem znajduje się na Krasickiego 44B w Nowej Iwicznej. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.ksiegarniazarogiem.pl

KLUBOKSIęGARNIA Za Rogiem

SOBOTA 20 listopada 2010| GODZ. 11.00. SPEKTAKL TEATRU DOMOWEGO Z ULICY CHMIELNEJ "DOKTOR DOLITTLE". Znany wszystkim doktor zwierząt po raz kolejny ratuje życie. Tym razem wyrusza w morską podróż na ratunek małpom. Natrafia na wiele komplikacji / burza morska, spotkanie z piratem i rekinem /, które jednak nie przeszkadzają mu w dotarciu do celu i wypełnieniu misji. Przedstawienie uczy, że możemy pokonać wszelkie przeciwności losu, jeśli nam na czymś bardzo zależy. Spektakl parawanowy, lalki typu kukła. Reżyseria i scenografia: Anna i Maciej Dużyńscy. Muzyka: Marek żurawski. Wstęp 20 zł/rodzice nie płacą.

SOBOTA 20 listopada 2010| GODZ. 17.00. SPOTKANIE Z AGNIESZK¡ GRAFF. DYSKUSJA I PROMOCJA KSI¡żKI "MAGMA". Niezwykle miło nam zaprosić wszystkich na spotkanie z Agnieszką Graff. Udało nam się namówić do przyjazdu do naszej Kluboksięgarni tę niezwykłą publicystkę i pisarkę, która nie boi się mówić o sprawach bliskich wszystkim kobietom (i mądrym mężczyznom też:)). Szykuje się gorąca dyskusja. Przyjdźcie niezależnie od tego, czy zgadzacie się z jej poglądami, czy nie. Krytycy są szczególnie mile widziani, bo będzie ciekawiej. Można przyjść z dziećmi, w czasie spotkania pobawią się z wynajętą przez nas opiekunką. Podczas spotkania będzie promowana najnowsza książka Agnieszki Graff "Magma I Inne Próby Zrozumienia, O Co Tu Chodzi". Książkę będzie można nabyć z rabatem promocyjnym 20%. Wstęp 10 zł.
autor/źródło: Teresa Jaskulska-Gil i Monika Krawiecka - Kluboksięgarnia w Nowej Iwicznej

Napisz komentarz

Informacje17 listopada 2010, 00:00,

Bonsoir Monsieur Chopin w Ośrodku Kultury w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Bonsoir Monsieur Chopin, czyli montaż poetycko-muzyczny uczniów SP Nr 2 w Piasecznie. Występ odbędzie się we wtorek 18 listopada 2010 roku, o godzinie 10.00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie