Informacje28 czerwca 2015, 10:00,

Cieciszew - akcja Chodź na rower wkręć się w wycieczki rowerowe


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W niedzielę 28 czerwca 2015 r. odbędzie się trzecia z wycieczek rowerowych organizowanych w ramach akcji Chodź na rower -> Cieciszew. W III edycji akcji rowerzystów czeka 5 ciekawych, zróżnicowanych tematycznie i dystansowo tras. Organizatorzy zadbali również o dodatkowe atrakcje dla uczestników m.in.: losowanie nagród sportowych oraz, dla chętnych rowerzystów, ubezpieczenie na czas trwania wycieczki, sponsorowane przez Aviva Sp. z o.o. Śladem poprzednich edycji, w trakcie wycieczki odbędzie się godzinna przerwa na ognisko integracyjne.

Cieciszew - akcja Chodź na rower wkręć się w wycieczki rowerowe

Organizatorzy proszą o zabranie ze sobą: sprawnego roweru, dętki na zmianę lub łatek, kasku, dobrego humoru, przyjaciół, rodziny, oraz coś dobrego na ognisko. Osoby chętne do ubezpieczenia proszone są o przygotowanie danych personalnych (pesel, adres zamieszkania).Tempo wycieczek rekreacyjne, każdy niezależnie od posiadanego roweru, czy też kondycji fizycznej może wziąć udział w akcji. Więcej informacji dostępnych jest na oficjalnej stronie akcji: http://chodz-na-rower.blogspot.com

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=8562&start=30
Informacje25 czerwca 2015, 10:00,

Jubileusz Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Z okazji pięciolecia swej działalności 25 czerwca 2015 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno odbyła się Jubileuszowa Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno. Uroczystość rozpoczął przewodniczący młodej rady Miłosz Gibas witając serdecznie zaproszonych gości, a wśród nich Burmistrza Zdzisława Lisa i byłego przewodniczącego Rady Miejskiej Michała Szweycera z inicjatywy którego powołano Młodzieżową Radę Gminy w 2010 roku.

Jubileusz Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno

Podczas spotkania zaprezentowano najgłośniejsze projekty podjęte przez Młodzieżową Radę od początku jej istnienia takie jak: „Nauczyciel z klasą”, „Maraton pisania listów Amnesty International 2014” , „Kino Plenerowe” czy „Street Workout” . Przypomniano także o osiągniętych sukcesach. Nie zabrakło także wzruszeń podczas prezentacji filmu z pamiątkowymi zdjęciami radych wszystkich kadencji. Młodzieżowa Rada Gminy podziękowała wszystkim osobom zaangażowanym w jej działalność, a przewodniczący wyraził nadzieję, że jej aktywność w przyszłym roku będzie tak samo wysoka. Następna sesja z udziałem młodych radnych najprawdopodobniej już we wrześniu. Zachęcamy młodzież do aktywnego włączenia się w nasze działania. – Mówi Miłosz Gibas wraz z radnymi.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Jubileusz Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno

Każdego kto chciałaby na własne oczy zobaczyć rezultaty działalności Młodzieżowej Rady Gminy zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Kina Plenerowego, które MRG przygotowała wspólnie z Biurem Promocji i Informacji Gminy Piaseczno. Pierwszy pokaz filmowy już 3 lipca o godzinie 21.30.

Jubileusz Młodzieżowej Rady Gminy Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=59&t=11236

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie