Informacje7 października 2018, 14:30,

Chór Akademicki UW na Festiwalu Musica Classica w Piasecznie

7 października 2018 roku Chór Akademicki UW wystąpi podczas X Międzynarodowego Festiwalu "Musica Classica" organizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Klasycznej "Con Fuoco" w Piasecznie. Zaprezentują utwory sakralne polskich i zagranicznych kompozytorów. Koncert rozpocznie się o godz. 16:30 w Kościele św. Anny w Piasecznie.

CHÓR AKADEMICKI UW NA FESTIWALU MUSICA CLASSICA W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

CHÓR AKADEMICKI UW NA FESTIWALU MUSICA CLASSICA W PIASECZNIE

Informacje6 października 2018, 10:00,

III Gminne Święto Latawca w Górze Kalwarii

6 października 2018 roku o godz. 12.00 jak co roku  odbędą się zawody na własnoręcznie przygotowanych latawcach oraz tych przygotowanych w trakcie imprezy. Miejsce: Boisko Stadionu w Górze Kalwarii.

III GMINNE ŚWIĘTO LATAWCA W GÓRZE KALWARII
Zabierzcie ze sobą dziadków, ciocie, rodzeństwo i znajomych by wspólnie się pobawić.
Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu: Piotr Milewski - p.milewski@kulturagk.pl; tel. 506 788 690

III GMINNE ŚWIĘTO LATAWCA W GÓRZE KALWARII