Informacje19 grudnia 2012, 00:00,

Choinkowa zabawa dla dzieci w Jazgarzewie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klub Kultury Jazgarzew i Biblioteka Publiczna w Jazgarzewie serdecznie zapraszają na choinkową zabawę dla dzieci, która odbędzie się w najbliższy piątek 21 grudnia 2012 roku w godz. 17.00-19.00. Miejsce: Klub Kultury w Jazgarzewie (budynek OSP). Organizatorzy dla najmłodszych przygotowali malowanie buziek, gry i zabawy z animatorem, słodki poczęstunek oraz drobne upominki. Rodzice w tym czasie będą mogli napić się kawy lub herbaty.

Choinkowa zabawa dla dzieci w Jazgarzewie
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 grudnia 2012, 00:00,

Koncert Elvis In Hell w barze Mykwa Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Bar Mykwa Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na koncert multikulturowej teksańsko-armeńsko-warszawskiej formacji żywych trupów: ELVIS IN HELL. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 21 grudnia 2012 roku o godz. 20.45. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Wstęp wolny! Na 21 grudnia zapowiadają koniec świata..., a organizatorzy zapraszają na potężną dawkę rock and rolla w Mykwie. Przeżyj koniec świata w Mykwie.

ELVIS IN HELL W PIASECZNIE

ELVIS IN HELL to niefrasobliwe trio, które łączy rockabilly, psychobilly i cokolwiek innego, co przychodzi do głowy umieścić na rockin jitterbuggin. Pod wpływem zespołów Reverend Horton, Heat Brian Setzer i Batmobile, Elvis in Hell łączy w sobie oryginalne i lekkie brzmienie rzadko słyszane w Warszawie. Zespół Elvis In Hell występuje w składzie: Preston Smith (wokal, gitara), Dog Ugly, Arik Mystery Drummer (były perkusista Dog Ugly) i Miłosza Durka w stanie gotowości (były członek popularnej w Warszawie Pavulon Twist), Elvis in Hell zadebiutował jako wsparcie dla Pavulon Twist. Strona: ElvisinHell Zapraszamy.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie