Informacje15 października 2013, 00:00,

Chodź opowiem ci bajeczkę - Bajki z kliszy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wszechnica Rodzica i Przystanek Kultura w Piasecznie zapraszają na Bajki z Kliszy pn. CHOD¬ OPOWIEM CI BAJECZKę. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 19 października 2013 roku o godz. 11.00 w Przystanku Kultura, przy Placu Piłsudskiego 9 (sala 39) w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na prezentację bajki z kliszy w Piasecznie.

Chodź opowiem ci bajeczkę - Bajki z kliszy

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na poranki z bajkami czytanymi przez wspaniałych gości. Wspólne głośne czytanie jest jedną z najskuteczniejszych strategii wychowawczych, a przy tym przynosi dziecku ogromną radość i pozostawia cudowne wspomnienia. Takie spotkanie to niezwykłe doświadczenie dla dzieci a dla ich opiekunów podróż sentymentalna do czasów swojego dzieciństwa.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje15 października 2013, 00:00,

KSI¡żKOWY ATLAS GMINY PIASECZNO


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biuro Promocji i Informacji przygotowało pierwszy książkowy atlas Gminy Piaseczno. Dynamiczny rozwój gminy sprawia, że co roku na naszym terenie przybywa kilkadziesiąt nowych ulic. Taka ilość nowych danych powoduje, że czasem nawet rdzenni mieszkańcy danej miejscowości mają kłopot z lokalizacją niektórych ulic. Nowe wydawnictwo będzie więc z pewnością pomocne zarówno przyjezdnym jak i mieszkańcom.

KSI¡żKOWY ATLAS GMINY PIASECZNO

W atlasie o objętości 52. stron, zamieszczony został również mini informator z telefonami do instytucji publicznych, służb technicznych oraz wszystkich publicznych placówek oświatowych. Opisane są też trasy autobusów ZTM oraz miejsca noclegowe. Wydawnictwo w nakładzie 1600 egzemplarzy opatrzone zostało ciekawą formą graficzną, a niewielki format oraz przejrzystość kart spiętych drucianą żmijką pozwolą wygodnie korzystać z niego w każdym miejscu.

Atlas Gminy Piaseczno jest dostępny bezpłatnie w Biurze Promocji i Informacji Gminy, ul. Kościuszki 5, III piętro - pok. 96.
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie